Taiiku Okazaki Pokémon Sun & Moon TV Anime'nin Bitiş Tema Şarkısını Gerçekleştirdi

Taiiku Okazaki Pokémon Sun & Moon TV Anime'nin Bitiş Tema Şarkısını Gerçekleştirdi

Rika Matsumoto,Ikue Ohtaniaçılış yapmak; Japonya'da anime prömiyeri 17 Kasım'da

için resmi web sitesiPokémon Güneş ve Aytelevizyon animesi ilan edildi Perşembe günü o şarkıcıTaiiku Okazakianime için kapanış tema şarkısı 'Pose'u seslendirecek. Okazaki, 'Pose' için şarkıcı, söz yazarı ve aranjör.

Okazakigerçekleştirilenaçılış teması 'Shiokaze' içinBüyük Geçit(Fune wo Amu), Ekim ayında gösterime girdi. Bu şarkıyı içeren ilk single'ı 7 Aralık'ta Japonya'da gönderilecek.

Rika Matsumoto, kahramanı Satoshi'nin (Ash) sesi, rol yapmak açılış teması 'Alola!!' animesi için.Ikue Ohtani, Pikachu'nun sesi ona eşlik edecek.anime serisi olacak prömiyer üzerindeTV Tokyove 17 Kasım'da Japonya'daki bağlı istasyonları.

Animede Satoshi (Ash) dizide arkadaşlarıyla okula gidecek. Ash aynı zamanda yeni Z-Move'ları animede savaşta kullanacak, tıpkı oyuncuların gelecek oyunlarda kullandığı gibi. Animede yeni Pokémon ve yeni karakterler yer alacak.

Pokémon Sun ve Pokémon Moon oyunları ilk 18 Kasım'da Japonya ve Kuzey Amerika'da, ardından 23 Kasım'da Avrupa'da.Nintendo3DS dünya çapında Japonca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece ve önceki neslin aksine Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) dillerinde. Oyuncular, her oyunu başlattıklarında tercih ettikleri dili seçebilirler.

oyunlar aynı zamandailham vericitarafından bir manga uyarlamasıTenya Yabuno(Inazuma Onbir,Digimon V-Tamer) adlı derginin Ekim sayısında çıkış yapan Pokémon Horizon adlıkoro koro çizgi romaneylülde. buCep Canavarları Özel(Pokémon Adventures) manga serisi, CoroCoro Ichiban'ın Ocak sayısında Sun Moon arkına başlayacak! 21 Kasım tarihli gazete.

ÖncekiPokémonanime serisi,Pokemon XY & Z, Ekim 2015'te Japonya'da prömiyer yaptı ve ardındanprömiyeri yapıldıABD'deÇizgi film yayın ağı20 Şubat'ta.

Kaynak: Animeler! Animeler!