Takara Tomy, Akıllı Telefonlar için Zoids Field of Rebellion MOBA Oyununu Duyurdu

Takara Tomy, Akıllı Telefonlar için Zoids Field of Rebellion MOBA Oyununu Duyurdu

Eighting, tasarımlarıyla yeni karakterler içeren oyun geliştiriyor.HIRONOX

Takara Tomy ilan edildi Perşembe günü, video oyunu geliştirme şirketi Eighting, Zoids imtiyazı için Zoids Field of Rebellion adlı bir akıllı telefon oyunu geliştiriyor. Oyun bu kış gelecek ve oyun içi öğeler ekstra maliyetle oynamak ücretsiz olacak.

Oyunun resmi İnternet sitesi Oyunun hem iOS hem de Android sürümleri için ön kayıt alıyor ve kapalı beta testine katılmak için 5.000 oyuncu alıyor. Beta testi Kasım ayı başlarında başlayacak.Oyun, daha önce ortaya çıkan 'ZOIDS konsept sanatını' orijinal bir ortamda oyunun dünya görüşü için bir temel olarak kullanacak bir MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası) oyunudur.HIRONOXoyunun orijinal karakterlerini tasarlıyor ( isim romanizasyonları resmi değil ).

Vance Radford

Üçlü Sinclair

Shawn Myuahead

Anne Gaster

Allen McClellan

ANIMAREAL şirketi de oyun için 'süper gerçekçi konsept görselleri' üretiyor. Şirket, Vance ve Trinity karakterleri için görseller yayınladı (aşağıda) ve oyunun çıkışına kadar daha fazla görsel ortaya çıkaracak.

Oyuna ne kadar çok kişi ön kayıt yaptırırsa, oyun başladığında o kadar fazla 'ZOIDS Gold' oyun içi para birimi ön kaydı yapılmış oyuncular alacak. Takara Tomy ayrıca oyun için birkaç ekran görüntüsü yayınladı (aşağıda).

Zoids-ekran görüntüsü-2 zoids-ekran görüntüsü-3 Zoids-ekran görüntüsü-4 zoids-ekran görüntüsü-5 zoids-ekran görüntüsü-6
Zoids-ekran görüntüsü-1 Zoids-ekran görüntüsü-2 zoids-ekran görüntüsü-3 Zoids-ekran görüntüsü-4 zoids-ekran görüntüsü-5
zoids-ekran görüntüsü-6

Takara Tomy vardıbaşlatılanfranchise'daki yeni bir proje için geçen ay bir teaser web sitesi, daha sonragüncellenmiş7 Ekim'de iki görsel daha yer alacak.

TommyZoids bilim kurguyu başlattımekanik1983 yılında bir model kit hattı olarak franchise.Michiro Ueyama1999-2001 yıllarında franchise için 14 ciltlik bir manga serisi çizdi.Medya piyasaya sürülmüş2002-2003 yıllarında İngilizce olarak ZOIDS: Chaotic Century başlığı altında yayınlandı. Manga ilham verdiZOİDLER: Kaotik Yüzyıl televizyon 1999-2000 yıllarında yayınlanan anime serisi ve Viz Media, ev videosunda yayınlandı. Bunu üç anime dizisi daha izledi:Zoidler/SIFIR2001 yılındaZoidler: Füzyonlar2003-2004 yıllarında veZoids Genesis2005-2006'da.Çizgi film yayın ağıyayınlanan ZOIDS: Chaotic Century, Zoids/ZERO ve Zoids: Fuzors'un bir parçası.

Franchise ayrıca konsollar, el konsolları, PC, oyun salonları ve cep telefonları için bir dizi video oyunu serisine ilham verdi.

Kaynak: Famitsu