Takehiko Inoue, Vagabond Manga'nın Dönüşünü ve Finalini Erteledi

Takehiko Inoue, Vagabond Manga'nın Dönüşünü ve Finalini Erteledi

Temmuz ayında yayınlanan 300. bölümden bu yana beklemede olan tarihi manga, şimdi gelecek yıl sona erecek

Manga yaratıcısıTakehiko Inoue ilan edildi Pazartesi günü web sitesinde onunserseriDizi, sağlığına dikkat ederken ara vermeye devam edecek. Inoue vardı ilan edildi 5 Ağustos'ta tarihi manganın bir bölümünün yayınlanmayacağıKodanşa'sSabahSağlığı nedeniyle o hafta dergi o iken rapor edildi 23 Ağustos'ta beyin ve kalp testlerinin onun iyi olduğunu göstermesi üzerine vücudunu dinlendirmeye devam etti ve Vagabond'un dönüşünü planlanan dönüş tarihi olan 2 Eylül'ü geçe erteledi.

Devam eden diğer serisi, tekerlekli sandalye basketbolu mangası Real, belli olmak dergisinin bu yılki 39. sayısındaŞueisha'sHaftalık Genç Atlama26 Ağustos tarihli gazete.

Vagabond en son bu yılın 35. Sabah sayısında (sağda resimde) yer aldı. sevk edildi 29 Temmuz'da Inoue, Vagabond'un 300. bölümünü işaretlemek için bu sayının kapağını da çizdi. Inoue vardı ilan edildi diziyi bu yıl bitireceğini söyledi, ancak verdiği ara, planlanan finali gelecek yıla erteledi.Inoue, 1998'den beri Sabah'ta Vagabond çiziyor ve Kodansha, Mayıs ayında Japonya'da derlenen 33. cildi yayınladı.Medya33. cildi önümüzdeki ay Kuzey Amerika'da yayınlayacak. AyrıcayayınlarInoue'ninSmaçveGERÇEKmanga.

[Aracılığıyla Doğu Kenarı , MangaBlog ]