Tales of Arise Game Yeni Anime Tanıtım Videosu Üretiyor

Tales of Arise Game Yeni Anime Tanıtım Videosu Üretiyor

Oyun Eylül'de çıktı

Japon oyun haber sitesi Famitsu Pazartesi günü açıkladıBandai Namco EğlenceKalkma Masalları rol yapmaoyuntarafından bir anime tanıtım videosu alacakufotable(İblis Avcısı: Kimetsu no Yaiba). ufotable ayrıca oyunun animasyonunu da ele aldı. Web sitesi, Rinwell, Law, Kisara ve Dohalim karakterlerini içeren dört ekran görüntüsünü yayınladı.

doğaçlama hikayeleri masal-of-kisara dohalim hikayeleri
hikayeler-of-rise-rinwell doğaçlama hikayeleri masal-of-kisara dohalim hikayeleri

Bandai Namco Entertainment hikayeyi şöyle anlatıyor:

Tales of Arise, iki komşu gezegen Dahna ve Rena'yı içeren bir güneş sisteminde gerçekleşir. Dahna sakinleri, cennetlerinde açıkça görebilecekleri bir gezegen olan Rena'daki gezegensel komşularına her zaman erdemli ve ilahi bir ülke olarak saygı duymuşlardır. Dahna halkı için, Rena ve sakinleri hakkındaki efsaneler ve bilgiler sayısız nesiller boyunca aktarıldı ve zamanla zihinlerinde gerçekler haline geldi ve Dahna halkı için acımasız bir gerçeği maskeledi. 300 yıl boyunca Rena halkı Dahna'yı yönetti, gezegenin kaynaklarını yağmaladı ve insanlarını onur ve özgürlüklerinden mahrum etti. Tales of Arise, farklı dünyalarda doğmuş, her biri kaderlerini değiştirmeyi ve kendileri ve belki de insanları için yeni bir gelecek yaratmayı arzulayan iki insanla başlar. Orijinal bir karakter kadrosu, dramatik bir hikaye, dinamik dövüş, nefes kesici ortamlar ve bazı klasik Tales Of unsurları dahil; Tales of Arise, ünlü JRPG için yeni bir başlangıcı işaret ediyorfranchise.

Bandai Namco Entertainment, Tales of Arise'ı yayınladı.Oyun istasyonu4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC üzerindenBuharBatı'da 10 Eylül'de ve Japonya'da 9 Eylül'de. Oyunun başlangıçta 2020'de piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak BandaiNamco gecikmiş2020'yi geride bırakan oyun, 'projenin iddialı doğası gereği'.Yusuke Tomizawa(Tanrı yiyen) Tales of Arise ile başlayan franchise geliştirme ekibinin sorumluluğunu üstlendi. Uzun zaman Masalları takım sanatçısıMinoru Iwamotofranchise'da ilk kez sanat yönetmeni oldu.Oyunun başlangıçta 2020'de piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak Bandai Namcogecikmiş2020'yi geride bırakan oyun, 'projenin iddialı doğası gereği'. Oyunun yapımcısı Yusuke Tomizawa, 'Oyuncularımıza hayal ettiğimiz kaliteyi elde etmek ve muhteşem deneyimi sağlamak için, bu vizyonu gerçekleştirmek için daha fazla zamana ihtiyacımız olacak ve bu nedenle Tales of Arise'ın çıkış zamanlamasını ertelemeye karar verdik' dedi. Tomizawa, 'COVID-19'un kalkınmanın bazı yönlerini etkilediğini' kaydetti, ancak geliştiriciler koşullara uyum sağlamak ve uzaktan çalışmak için çalıştı.

ortaya çıkma hikayeleri kazanmak Oyun Ödüllerinde En İyi Rol Yapma Oyunu 2021.

Bandai Namco Entertainment'ın Tales of Luminaria akıllı telefonuoyun başlatılanJaponya'da 3 Kasım'da ve Japonya dışında 4 Kasım'da.

Kader Kavşağı Luminaria Masalları,Kamikaze Douga'sanimeTales of Luminaria akıllı telefonun uyarlanmasıoyunniyet ilk 21 Ocak'ta Japonya'daki akış hizmetlerinde.eğlencevegevrek rulobaşlayacakyayın Akışı20 Ocak'ta anime.

Kaynak: famitsu.com


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.