Tales of Berseria'nın Karakter Görselleri, Hikaye Detayları Açıklandı

Tales of Berseria'nın Karakter Görselleri, Hikaye Detayları Açıklandı

En Son Tales of RPG, Japonya'da PS3 ve PS4 için olacak; Batıda PS4, PC

Bandai Namco Eğlenceyaklaşan oyunu için yeni karakter görselleri ve hikaye bilgilerini açıkladıBerseria Masallarırol yapma oyunuoyunPazartesi gününde. Görseller, karakter tasarımlarını içerir.Mutsumi InomataveMinoru Iwamoto.

Rina SatouKadife Crowe olarak
Tasarlayan: Mutsumi Inomata


Hızlı AsakuraLaphicet olarak
Tasarım: Minoru Iwamoto

Bandai Namco Entertainment ayrıca şunları da açıkladı:franchisegazilerKousuke FujishimaveDaigo OkumuraOyun için karakterler tasarlıyorlar.Oyun, Wasteland adlı bir dünyada, öncekiyle aynı kıta olan Glenwood adlı bir kıtada geçiyor.Zestiria Masalları, çok daha erken bir zaman diliminde olmasına rağmen. Ortamın merkezinde, birden fazla büyük ada ve daha küçük takımadalar arasında uzanan Kutsal Midgand Krallığı bulunur. Kuzey ve güney bölgeleri arasında değişen iklim farklılıklarına sahip olacak kadar büyüktür ve kuzey bölgeleri son zamanlarda dünya soğudukça daha güçlü kar fırtınaları yaşar. Krallık gemi inşa kapasitesini geliştirmeye devam ediyor, ancak sert hava koşulları nedeniyle deniz ticaretinin hala korsanlar tarafından sürekli kuşatılan iyi bilinen yollardan geçmesi gerekiyor.

Üç yıl önce, Gōma-byō olarak bilinen bir hastalık ülkeyi sardı. Hastalık insanları şeytana çeviriyor ve dünya bir kaos çağına düştü. O zaman bile, Krallığın uzak bir bölgesinde, kahramanı Velvet ailesiyle birlikte nispeten rahat yaşıyordu. Kızıl bir ayın yükseldiği bir gece geldi ve güvendiği insanlar tarafından ihanete uğradı. Ailesini kaybetti, şeytanları tüketen gizemli bir güç sol koluna sahipti. Bir kurtarıcı ortaya çıktıktan sonra dünyaya bir miktar düzen geri döndü, ancak Velvet bu kurtarıcı için öfke besledi.

Bandai Namco Entertainment daha önceakışoyun için İngilizce altyazılı bir fragman.

Oyun için gönderilecekOyun istasyonu4 ve PlayStation 3, 2016'da Japonya'da, Kuzey Amerika ve Avrupa'da ise PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülecek. Bandai Namco Entertainment henüz batı için bir çıkış penceresi açıklamadı.

Yaklaşan rol yapmaoyunTales of franchise'da sadece bir kahramanın başrolde olduğu ilk kişi olacak (çift kahraman olarak bir erkek ve bir kadını öne çıkaran Tales of Xillia'nın aksine). animasyon stüdyosuufotableoyunun ara sahnelerini canlandıracak.

Oyunun teması duygu ve akıldır ve ücretsiz koşu tabanlı karakter kontrolü, savaşta ücretsiz kamera hareketi ve özel olarak ayarlanabilen dört eylem düğmesi ile franchise'ın tanıdık Linear Motion Battle System'in gelişmiş bir versiyonunu içerecek. her bir oyuncunun istediği artes için.

Kaynak: Oyuncu aracılığıyla Hachima Kiko