Tales of Symphonia HD PC Sürümünü Aldı, Tales of Zestiria Avrupa'da Koleksiyoner Sürümünü Aldı

Tales of Symphonia HD PC Sürümünü Aldı, Tales of Zestiria Avrupa'da Koleksiyoner Sürümünü Aldı

Koleksiyoncu sürümü, 16 Ekim'de piyasaya çıktığında 30 dakikalık anime DVD'sini içerecek

Bandai Namco Eğlence's resmi İngilizce Masallar blogu ilan edildi Perşembe günü Tales of Symphonia'nın HD sürümünün PC dijital sürümü aracılığıylaBuhar2016 yılında.

Blog ayrıca, Avrupa sürümününZestiria Masallarıkoleksiyoncu baskısı olacak. Bu baskı şunları içerecek: 4 Chibi Kyun Chara figürü, Lake of the Lake kutsal alanı bez sanat eseri, ciltli bir sanat kitabı, 30 dakikalık bir anime DVD, oyundan seçilmiş bir film müziği, özel bir Normin metal kasası ve koleksiyoncu baskı kutusu. Sürümden bağımsız olarak, lansman sırasında oyunu satın alanlar ayrıca ücretsiz bir bonus 'Exclusive Mystic' alacaklar.SanatMikleo, Lailah ve Alisha için DLC'. Oyunu lansman sırasında satın alanlar, sınırlı bir süre için ücretsiz olarak Alisha'nın hikayesini içeren ek bir bölüme de sahip olacaklar.

Şirket ayrıca, belirli ülkelerdeki katılımcı perakendecilerin oyunu dört rozetle paketleyeceğini ve bazı perakendecilerin ve dijital mağazaların klasik Tales of kostüm ve silah görünümleri için kodlar içereceğini açıkladı.Steam'deki Tales of Zestiria için ön sipariş bonusları, ön sipariş sayısına bağlı olacaktır. Ön sipariş bonusları, silah görünümleri, klasik erkek kostümleri, klasik kadın kostümleri ve Steam'de ücretsiz olarak sunulan Tales of Symphonia HD'ye kadar uzanıyor.

Bandai Namco Eğlence onaylanmış geçen ay, Tales of Zestiria'yı yayınlayacak.Oyun istasyonu4 ve daha önce açıklanan PlayStation 3 sürümüne ek olarak Steam üzerinden PC'de. Oyun 20 Ekim'de Kuzey Amerika'da piyasaya sürülecek. Avrupa'da oyun PlayStation 4 ve PlayStation 3'te 16 Ekim'de, ardından Steam'de 20 Ekim'de çıkacak. Ardından Brezilya 23 Ekim'de oyunu alacak.

Zestiria Masalları sevk edildi 22 Ocak'ta Japonya'da PlayStation 3 için. Bandai Namco Entertainment olacakgemiKuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Avustralasya'daki oyun ve hem Japonca hem de İngilizce ses parçalarını içerecek. Oyundan ilham alan anime özelprömiyeri yapıldıGeçen Aralık ayında Japonya'da.

Bandai Namco Oyunlarıbir HD yayınladıyeniden düzenlemeEkim 2013'te Japonya'da PS3'te Tales of Symphonia: Unisonant Pack başlığı altında her iki Tales of Symphonia oyununun ve Şubat 2014'te Avrupa, Avustralya ve Amerika'da Tales of Symphonia Chronicles başlığı altında. İngilizce ve Japonca ses parçalarını içeriyordu.