Tales of Symphonia HD Remake, Crossover Kostümlerinin İlgisini Arttırdı

Tales of Symphonia HD Remake, Crossover Kostümlerinin İlgisini Arttırdı

Colette, Vesperia'nın Rita'sını alır, Sheena, Vesperia'nın Judith kostümünü alır
Bu yılki 34. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Tales of Symphonia: Unisonant Pack'i açıklıyor.Oyun istasyonu3yeniden düzenlemeHer iki Tales of Symphonia oyunundan da daha fazla yeni geçiş kostümü içerecek. Oyun, Colette için bir Tales of Vesperia Rita kostümü ve Sheena için bir Tales of Vesperia Judith kostümü içerecek.

Set, hem orijinal Tales of Symphonia oyununu (daha önceki PlayStation 2 bağlantı noktasından eklenen özelliklerle birlikte) hem de Tales of Symphonia: Ratatosk no Kishi'yi (Tales of Symphonia: Kuzey Amerika'da Yeni Dünyanın Şafağı olarak bilinir) bir araya getirecek. ) devamı içinNintendoWii.

Remaster, yeni kapak resmi, yeni Mystic Artes ara görüntüleri ve yeniUçurumun Hikayeleri- Lloyd ve Genius (Kuzey Amerika'da Genis) için temalı kostümler. Oyunun üç tema şarkısının tümü, orijinal oyunun Gamecube ve PlayStation 2 sürümlerinde kullanılan Day After Tomorrow'un 'Starry Heavens' ve 'Soshite Boku ni Dekiru Koto' açılış temaları da dahil olmak üzere Tales of Symphonia: Unisonant Pack için remikslenecek. vemodadevam filminin açılış teması olarak hizmet veren 'Ninin Sankyaku' şarkısı.

Yeniden düzenleme, Japonya'da 10 Ekim'de 6.980 yen (yaklaşık 70 ABD Doları) fiyatla piyasaya sürülecek. Oyunun ilk kopyaları, animasyon stüdyosundan bir çizim içeren orijinal bir tebrik kartı ile gelecek.ufotable, bir tebrik kartıKatsuyuki Konishi(Lloyd'un sesi) veHiro Şimono(Emil'in sesi), orijinal bir PlayStation 3 özel teması ve diğer duyurulmamış içerikler.Namco Bandai Oyunlarıayrıca planlıyorserbest bırakmakGelecek yılın başlarında, Tales of Symphonia Chronicles çalışma başlığı altında Avrupa, Avustralya ve Amerika'da geçen set.