Tales of Zestiria the X 2. Sezonun TV Reklamında Tema Şarkıları Açıklanıyor, 8 Ocak Prömiyeri

Tales of Zestiria the X 2. Sezonun TV Reklamında Tema Şarkıları Açıklanıyor, 8 Ocak Prömiyeri

Oyuncular, personel, şarkılarla sezona geri döndüminami, Akış

için resmi web sitesiX Zestiria Masalları('çapraz' olarak telaffuz edilir) televizyonanimebaşlamak yayın Akışı ikincisezonÇarşamba günü televizyon reklamı. Reklamda sezonun yeni kapanış şarkısı 'Innosense' yer alıyor.AKIŞ, ayrıca sezonun Ocak 2017 prömiyerini de duyurdu.

Metin: … Ve böylece hikaye uzun zamandır beklenen ikinci sezona doğru ilerliyor
Metin: Ocak 2017'de yayınlanmaya başlar

Şarkıcıminamisezonun açılış şarkısını seslendiriyor. Sezonun prömiyeri ekranlarda olacak.Tokyo MX8 Ocak'ta kanal ve aynı zamanda yayınlanacakBS11,televizyonu arıyorum,KBS Kyoto,TV Aichi, Okayama Yayıncılığı, Kochi Sun Sun Yayıncılığı ve TV Aichi. Ayrıca yayında olacakNiconicoveAbema TVJaponya'da ücretsiz hizmetler ve çeşitli isteğe bağlı video hizmetleri. Flow'un 'Innosense' CD single'ı 8 Şubat'ta üç baskı halinde satışa sunulacak (sınırlı ilk baskı, normal baskı ve bonus DVD ve anime sanatıyla sınırlı süreli baskı).

Yeni sezonun duyuruları ilk olarak Çarşamba günü Tales of Orchestra Concert 2016 etkinliğinde yapıldı. Yeni sezonu retweetleyenler duyuru 30 Kasım - 14 Aralık tarihleri ​​arasında Flow tarafından imzalanmış 10 net dosya ve Flow tarafından imzalanmış beş tanıtım afişi kazanma şansına sahip olacaksınız.Motoi SakurabaveGo Shiina.Gösterinin İngilizce web sitesi tarif eder hikaye:

Sorey, insanlar tarafından görülmeyen ruhsal varlıklar olan “seraphim” (tenzoku) arasında büyümüş bir insan gençliğidir.
Sorey, “uzun zaman önce, her insan yüksek melekleri görebildi” diyen folklora inanır ve dünyayı insanların ve meleklerin birlikte barış içinde yaşayabileceği bir yer haline getirmek için eski gizemi çözmeyi hayal eder.

Bir gün, Sorey ilk kez insan sermayesini ziyaret eder. Bir kayaya gömülü kutsal kılıcını çıkardığı ve sonunda dünyadaki felaketi ortadan kaldıran bir “Çoban” olduğu bir olaya karışır. O, görevinin ciddiyetini fark etmeye başlar ve insanlık ile yüksek melekler arasındaki bir arada yaşama rüyası daha yoğun hale gelir—

Böylece Çoban, arkadaşlarıyla birlikte muhteşem bir yolculuğa çıkar.

Oyuncular orijinal oyundan ve ilk sezondan dönüyor:

Ryohei KimuraSorey olarak
Ryota OhsakaMikleo olarak
Ai KayanoAlisha olarak
Mikako KomatsuGül gibi
Misato FukuenEdna olarak
Daisuke OnoDezel olarak
Kenjiro TsudaZaveid olarak

Bunlara ek olarak,Noriko ShitayaDeğiştirildiMiyu MatsukiHer iki anime sezonunda da Lailah olarak.Matsuki GeçtiKasım 2015'te.

haruo sotozaki(Zestiria Masalları: Doshi no Yoake,Senfoni Masalları Animasyon) her iki sezonu da yönetiyorufotableufotable ayrıca komut dosyalarını da yazıyor.Akira Matsushima(Tales of Symphonia the Animation, Tales of Zestiria: Dōshi no Yoake) orijinal oyun karakter tasarımlarınıMutsumi Inomata,Kousuke Fujishima,Daigo Okumura, veMinoru Iwamotoanimasyon için ve Motoi Sakuraba ve Gō Shiina müziği besteliyor. FLOW ilk sezonun açılış temasını gerçekleştirmişti veeğimvardıgerçekleştirilenilk sezonun bitiş teması.

Ayrıca dönenler:

  • Fotoğraf Yönetmeni:Yuichi Terao
  • 3D Yönetmen:Kazuki Nishiwaki
  • Sanat Yönetmeni: Min Ji Kim
  • Renk anahtarı:Yuko Ōmae
  • Düzenleme:Manabu Kamino
  • Üretici:Hikaru Kondo

ilk sezonprömiyeri yapıldı3 Temmuz'da Tokyo MX'de veDaisukisezonu Japonya'da yayınlandığı gibi yayınladı.

Kaynak: canlandır