Tanaka kun wa Itsumo Kedaruge Anime 2 TV Reklamı ve Spinoff Anime Şortları Gösteriyor

Tanaka kun wa Itsumo Kedaruge Anime 2 TV Reklamı ve Spinoff Anime Şortları Gösteriyor

Düzensiz akış programına sahip kısa filmler chibi biçiminde karakterlere sahip olacak

Bandai GörselPerşembe günü televizyon için iki reklam yayınlamaya başladıanimeadaptasyonuNozomi UdaDaha fazla'sTanaka-kun ve Itsumo Kedaruge(Tanaka Daima Kayıtsızdır) manga. Videolar şunları içerir:açılıştema şarkısı 'Utatane Sunshine'Sınırsız ton.Ek olarak, anime için resmi web sitesi ilan edildi geçen Pazar animenin resmi Twitter hesabı hesap 'Tanaka-kun wa Kyō mo Kedaruge' (Tanaka is Listless Today Too) başlıklı kısa bir anime spin-off'u yayınlayacak. Şort, ana karakterleri chibi formunda gösterecek ve 'birkaç gün içinde' başlayacak. Şortlar düzensiz bir programla yayınlanacak.

Cine Libre Ikebukuro tiyatrosu, animenin galası sırasında 9 Nisan'da başlayarak haftalık olarak animenin yeni bölümlerini gösterecek. Etkinliğin adı 'Tanaka-kun wa Eigakan demo Kedaruge' (Tanak Tiyatroda Bile Kaygısızdır). Biletler her hafta 500 yen (yaklaşık 4 ABD Doları) olarak fiyatlandırılır ve karakter tasarımcısı olacaktır.Haruko Iizukaözel etkinlik sanatı ve reprodüksiyon mini renkli kağıt sunmak için katılım. Personel etkinliğin görselini açıkladı (sağda görülüyor).

Animenin kadrosu şunları içerir:

  • Kensho OnoTanaka olarak
  • Yoshimasa HoşoyaOhta olarak
  • Natsumi TakamoriMiyano olarak
  • Kotori KoiwaiShiraishi olarak
  • Ayaka SuwaEchizen olarak
  • Aoi YukiRino olarak
  • Nao Toyamabenim asım
  • Kazuyuki OkitsuShimura olarak
  • Yuuichi IguchiKato olarak

Shinya Kawamo(.hack//HEDİYE,Kokoro Bağlantısı,Biyori Dışı) animeyi yönetecekGÜMÜŞ BAĞLANTI, veAkemi Omode(Destekçi bul,Kyo kara Maoh!,Uçurumun Hikayeleri) komut dosyalarını denetleyecektir. Haruko Iizuka (Umi Monogatari,Ōkami-san ve Yedi Arkadaşı,Küçük veletler!) animasyon için karakterleri tasarlayacak,Kuşanagisanat yönünü sağlayacaktır.Hiromi Mizutani(Tanrısız Pazar, Biyori Olmayan,Şömin Örneği) müziği besteleyecektir. Şarkıcı/söz yazarıCooRieniyetrol yapmakanimenin bitiş tema şarkısı 'BON-BON.'

Gençlik komedi mangası, her zaman kayıtsız Tanaka'yı ve Tanaka'yı yalnız bırakamayan suskun sınıf arkadaşı Ohta'yı takip ediyor.

Uda seriyi başlattıGerçekten Çevrimiçi2013 yılında web sitesi veKare Enixmanganın beşinci derlenmiş cildini geçen Kasım ayında yayınladı. Altıncı cilt Nisan ayında gönderilecek. Manganın 1 milyondan fazla baskısı var.

Kaynak: komik natalie