Tayvanlı TV Draması Almak için Beat Shōjo Manga'yı Atlayın

Tayvanlı TV Draması Almak için Beat Shōjo Manga'yı Atlayın

Bir İle BaşladıÖpücük/itaKissAriel Lin, Meteor Bahçesi/Hana Dan'sJerry Yanyıldız

Canlı aksiyon televizyon drama versiyonuYoshiki Nakamura'sBeat'i Atla! şojoYeni gelen manga Pazartesi günü Tayvan'da düzenlenen bir basın toplantısında duyuruldu. Hikaye, şov dünyası hayallerinin peşinden koşarken çocukluk arkadaşı Shō'yi Tokyo'ya kadar takip eden Kyoko adlı bir gencin etrafında dönüyor. Shō için kahya oynamasına rağmen, Kyōko, Shō'nun onu sıkıcı bir kimse olarak görmemesine kulak misafiri olur. Öfkeli Kyōko, aynı zamanda bir oyuncu olmaya ve Shō'yu 'yenmeye' yemin eder.

Bu yeni prodüksiyonda shōjo manganın önceki Tayvan drama versiyonlarının iki idol yıldızı başrolde olacak. It Started With A canlı aksiyonunda rol alan aktris Ariel LinÖpücükadaptasyonuKaoru Tada'sitazura ve öpücükmanga, Kyoko oynayacak.Jerry YanMeteor Garden dramasının yeniden anlatımında uluslararası yıldızlığa yükseldiYoko Kamio'sHana Yori Dangomanga ve şimdi Skip Beat'i alacak! Kyoko'nun oyunculuk akıl hocası Ren Tsuruga rolü.

Orijinal Atla Beat! manga çalışıyorHakusenşa'sHana'dan Yume'ye2002'den beri dergi ve ilk 20 cildin 6 milyon kopyası yayınlandı. Sadece anime versiyonuprömiyeri yapıldıJaponya'da geçen ay vekoşmaTayvan televizyonunda Japon yayını ile neredeyse aynı anda. Canlı aksiyon Tayvan drama versiyonunu Japonya'da DVD ve internette yayınlama planları var.Medyamanganın 15. cildini bu ay Kuzey Amerika'ya gönderdim.Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web