The Asterisk War Anime'nin TV Reklamı Yayınlandı

The Asterisk War Anime'nin TV Reklamı Yayınlandı

Yayın detayları, Claudia'nın karakter profili de yayınlandı

Televizyonun resmi web sitesianimeyazarınYuu Miyazakive illüstratörokiura'sYıldız Savaşı: Sudaki Akademi Şehri(Gakusen Toshi Yıldız işareti) hafif roman serisi güncellenmiş Perşembe günü. Web sitesi, 30 ve 15 saniyelik versiyonlarda bir televizyon reklamı yayınladı. Daha önceki tanıtım videosu gibi, reklam özellikleriShiena Nishizawa' açılış tema şarkısı 'Yepyeni Dünya'.animasyon3 Ekim Cumartesi günü saat 20:30'da battle-action anime serisinin prömiyerini yapacak ve ardından devam edecek.Tokyo MX,Gunma TV,Toçigi TV,BS11,ABC, veCBC.

Web sitesi ayrıca Seidōkan Akademisi öğrenci konseyi başkanı Claudia Enfield için en son karakter profilini yayınladı:anipleks meydana çıkarmakNisan ayındaki hikaye:

Geçen yüzyılda, insanlık benzeri görülmemiş bir felaketin saldırısına uğradı... 'Invertia' etkisi. Bütün dünya yok edildi. Ancak, insanlar yeni bir potansiyel kazandılar...'Genstella.'

ana oyuncu kadrosuiçerir:

Atsushi TamaruAyato Amagiri olarak


Kakuma yemeğiJulis-Alexia von Riessfelt olarak


Nao ToyamaClaudia Enfield olarak


Shiori Izawaben Sasamiya olduğum için


Ari OzawaAce Kirin Hepsi


Ek döküm şunları içerir:

istersen kalEisho Yabuki olarak
Takanori HoşinoLester MacPhail olarak
Chinatsu AkasakiBen Ernesta Kuhne'yim
Mutsumi TamuraCamilla Pareto olarak
Yumi UçiyamaIrene Urzaiz
Juri NagatsumaPriscilla Urzaiz olarak
Tomokazu SugitaDirk Eberwein olarak

Manabu Ono(Bir kanal,Hiçbir Yerin Ortasındaki Ufuk,Sihirli lisede düzensiz, Saki) adlı dizinin genel yönetmenliğini yapmaktadır.A-1 Resimleri.Kenji Seto(Wooser hiçbir Sono Higurashi Kakusei-hen, A-Channel ve Saki'de yönetmen yardımcısı) diziyi yönetiyor,Tetsuya Kawakami(Nanana'nın Gömülü Hazinesi,Robot Kızlar Z,Shigofumi - Ölenlerden Mektuplar,Toei Robot Kızlar) karakter tasarımlarını üstleniyor ve animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor,Rasmus Faber(Lagrange - Rin-ne'nin Çiçeğitema şarkıları) müziği besteliyor veuçan köpekmüziği üretiyor.

Shiena Nishizawa açılış tema şarkısını seslendiriyor veMaaya Sakamoto'Waiting for the rain' bitiş tema şarkısını seslendiriyor.

animesi de öyleilham vericiaOyun istasyonu2016 yılında Vita oyunu.

Miyazaki roman serisini 2012'de başlattı veMedya Fabrikasısekizinci cildi 25 Mayıs'ta yayınladı. Hafif romanlar, Ningen'in bir mangasına ilham kaynağı oldu.Gakusen Toshi Asterisk Gaiden: Queenveil no Tsubasayan ürün mangasıSho Akane.

Gömülü video için Dennis R'ye teşekkürler

Resimler © 2015 Yuu Miyazaki,Kadokava/ Yıldız Üretim Komitesi