The Boy and the Beast AU/NZ Tiyatro Yayını Açıklandı

The Boy and the Beast AU/NZ Tiyatro Yayını Açıklandı

deli eğlenceduyurduOğlan ve Canavar3 Mart 2016 için sinema gösterim tarihleri ​​ve yerleri. Tarih ve yerler filmin girişinde listelenmiştir. Madman.com.au . Konumlar makalenin alt kısmında listelenmiştir;


İnsan dünyasında yaşayan talihsiz, yalnız bir çocuk olan Kyuta ve hayali dünyada yaşayan yalnız bir canavar olan Kumatetsu hakkında bir yetişkinlik aksiyon fantezi hikayesi. Canavar ve genç çırağı arasındaki zaman zaman fırtınalı olan ilişki giderek güçlenir. Yalnızlıklarının üstesinden gelerek birbirlerine ne kadar ihtiyaç duyduklarını anlarlar. Şanslı karşılaşmaları, hayallerinizin ötesinde bir maceranın başlangıcı olacak... - Madman.com.au

Mamoru Hosoda(Yaz Savaşları,kurt çocuklar) filmi yarattı ve senaryosunu yazdı. Film, Hosoda'nın nispeten yeni animasyon film şirketi 2012'den bu yana ilk filmi.Stüdyo Chizupiyasaya sürülmüşkurt çocuklarilk projesi olarakMasakatsu Takagi(Kurt Çocuklar) film müziğini yaptı.

Filmçıkış yaptı11 Temmuz'da Japon gişesinde 1 numara oldu ve ilk iki gününde 667.035.100 yen (yaklaşık 5,4 milyon ABD Doları) kazandı. SonundaaşıldıHosoda'nın önceki filmi Wolf Children'ın toplam gişe kazancı. Film en yüksek ikinci oldu hasılat 2015 yılında Japonya'da yerli film.Madman EntertainmentilkThe Boy and The Beast'in Japonya dışında lisanslandığını duyurmak,eğlenceyakındalisanslıKuzey Amerika'daki film ve İngilizceleriDublajuyarlama, Avustralya'daki bazı sinemalarda sunulacak. İngilizce Dub oyuncu kadrosunu görüntüleyebilirsiniz. burada .

Yen Basınfilmin roman ve manga uyarlamasının lisansını aldı ve romanı ve manganın ilk cildini 23 Şubat 2016'da yayınlayacak.

ANN'den Jacob Chapman zaten görüntüledi vegözden geçirildiMerak edenler veya bekleyemeyenler için The Boy and the Beast.

sayesindeŌmiyaipucu için!