The Dawn of the Witch Anime'nin İlk Videosu Daha Fazla Oyuncuyu Açıkladı, 7 Nisan Prömiyeri

The Dawn of the Witch Anime'nin İlk Videosu Daha Fazla Oyuncuyu Açıkladı, 7 Nisan Prömiyeri

Yumiri Hanamori,Masaaki Yano,Masaaki MizunakaNisan animesine katıl

Televizyonun resmi web sitesi anime nın-ninKakeru KobashiriCadı'nın Şafağı (Mahotsukai Reimeiki) light roman serisi, Cuma günü anime için yeni bir önemli görsel ve ilk tam tanıtım videosunu yayınladı. Video, üç ek oyuncuyu ve anime için 7 Nisan galasını ortaya koyuyor.

Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:Yumiri HanamoriSaybil'in geçmişini bilen gizemli bir cadı olarak. (Hanamori daha önce cadı Zero'yu oynamıştı.Sıfır Grimoireanime.)

Masaaki YanoCanavar düşmüş büyük bir beyaz kaplan olan Mercenary'i oynuyor. (Tsuyoshi KoyamaGrimoire of Zero'da Mercenary olarak da adlandırılan benzer bir karakter oynadı.)

Masaaki Mizunakagözleri bağlı bir rahip olarak

Animenin prömiyeriTBSkanal 7 Nisan'da 25:58'de (etkili olarak 8 Nisan 01:58'de) ve aynı zamanda yayınlanacakBS11.

Hafif roman serisi Ayarlamak Kobashiri'ninkiyle (Grimoire of Zero) aynı fantezi dünyasındaZero Kara Hajimeru Mahō no Shohafif roman serisi, 500 yıl boyunca kilise ve cadılar arasındaki bir çatışmaya katlandıktan sonra şimdi barış içinde. Bununla birlikte, dünyanın bazı bölgelerinde hala savaşın közleri yanmaktadır. Hikaye, Kingdom of Wenias'ın Sihir Koleji'nde umutsuz bir öğrenci olan Cervil'e odaklanıyor. Cervil bir şekilde üniversiteye gitmeden önceki tüm anılarını kaybetmiştir. Okulun müdürü Albus, onu cadılara karşı zulmün şiddetli olduğu kıtanın güney kısmına özel eğitim için gönderir.

Önceden ilan edildi döküm üyeleri şunlardır:

Shuichiro UmedaSaybil olarakMiho OkasakiLoux Krystas olarakSayumi SuzushiroHolt olarakTaku YashiroKud® olarak

satoshi kuwabara(Özgün Quintuplet'ler,kız arkadaş, kız arkadaş) animeyi yönetiyor ve dizi kompozisyonunu kullanıyor.Tezuka ProductionsKobaşiri veMayumi Morita(Kara Vale 21) literatür için kredilendirilir.Reina Iwasakikarakterleri tasarlıyor.Minoru Nishida(Yasuke) sanat ortamından sorumludur veYumi Aburaya(Adachi ve Shimamura) renk tasarımını ele alıyor.Wataru Uchida(Fetih) düzenlemekten sorumludur.Satoshi Motoyama(Sihirli lisede düzensiz) ses yönetmenidir veBit Grooove Promosyonuses üreticisidir. Kobashiri orijinal çalışma ile yatırılmaktadır. Hafif roman illüstratörüTakashi Iwasakiorijinal karakter tasarımı için yatırılmaktadır.

Kobashiri, romanı ilk cildiyle Ağustos 2018'de piyasaya sürdü. Takashi Iwasaki (Zero Kara Hajimeru Mahō no Sho manga) sanatı sağlar ve Zero Kara Hajimeru Mahō no Sho illüstratörüYoshinori Shizumakarakter tasarımları için kısmi krediye sahiptir.Kodanşadördüncü cildi Kasım 2021'de yayınladı.

romanlarAtlamaktarafından devam eden bir mangaTatsuwoKodansha'da başlatılanAylık Shonen Siriusdergisi Temmuz 2019'da yayınlandı. Kodansha, manganın dördüncü cildini Ekim 2021'de yayınladı.Kodanşa Çizgi Romanları yayınlarmanga dijital olarak ve üçüncü cildi 17 Temmuz'da yayınladı.

Kobashiri'nin Zero Kara Hajimeru Mahō no Sho (Grimoire of Zero) hafif romanları 2014'ten 2017'ye kadar 11 cilt olarak yayınlandı. Seri, ayrı bir manga olan Takashi Iwasaki'nin manga uyarlamasına ilham verdi.Zero Kara Hajimeru Mahō no Sho nano!tarafından mangaYasuoka, ve bir televizyonanimeoprömiyeri yapıldıNisan 2017'de Japonya'da. Amazon'Anime SaldırısıService, diziyi yayınlandığı gibi yayınladı.

Kaynaklar: Cadı'nın Şafağı animesi İnternet sitesi , komik natalie