The Deer King Filminin Fragmanı Milet'in Tema Şarkısını Önizliyor

The Deer King Filminin Fragmanı Milet'in Tema Şarkısını Önizliyor

ulus10 Eylül filmi için tema şarkısı 'One Reason'ı yarattı

için resmi web sitesiShika no Ō: Yuna'dan Yakusoku no Tabi'ye(Geyik Kral: Yuna ile Vaat Edilen Yolculuk),anime filmnın-ninNahoko UehashiShika no Ō (Geyik Kral) tıbbi fantastik roman serisi, Cuma günü film için bir fragman ve teaser videosu yayınlamaya başladı. Her iki video da şarkıcı-söz yazarının yaptığı tema şarkısı 'One Reason'ı ortaya koyuyor ve ön izlemesini yapıyor.ulusbu film için yaratılmıştır. Site ayrıca yönetmen ve karakter tasarımcısı tarafından yeni bir görsel yayınladıMasashi Ando.Filmekranlıgeçen ay bu yılki Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali'ndeki yarışmada.

Film daha öncearduvaz18 Eylül 2020'de Japonya'da açılacak, ancak şimdi olacakaçıkbu yıl 10 Eylül'de.Anime Sınırlıplanlıyorserbest bırakmakFilm, yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) durumu izin verirse 2021'de Birleşik Krallık'ta sinemalarda vizyona girecek.GKIDSteatral olacakekranhem İngilizce altyazılı hem de İngilizce olan filmdub2022'nin başlarında Kuzey Amerika'da.Ana döküm üyeleri şunlardır:

  • Shinichi TsutsumiVan olarak
  • Ryoma TakeuchiHossal olarak
  • Anne WatanabeSae olarak

Masashi AndoPrenses Mononoke,Ruhların Kaçışı,Adınız.karakter tasarımı,tokyo babaları,paranoya ajanı,Marnie Oradayken, Adınız. animasyon yönetmeni) filmi birlikte yönetiyorMasayuki Miyaji(Xam'd: Kayıp Anılar,Roket: Bir Avcının Anıları)Üretim I.GAndo ayrıca karakter tasarımlarını çiziyor ve baş animasyon yönetmeni.Taku Kişimoto(Haikyuu!!,SİLİNDİ,Meyve sepeti) senaryoyu kaleme alıyor.

Hiroki Shinagawakonsept görselleri ile tanınır.Hiroşi Ohnosanatı yönetiyor veKen Haşimatorenk anahtarı sanatçısıdır.Hiroşi Tanakafotoğrafın kompozisyon yönetmenidir veHiromi Kikutases yönetmenidir.Harumi Fuuki(Piyano Ormanıdiziler,Bayan Hokusai,Digimon Macerası: Son Evrim Kizuna) müziği besteliyor.

Kadokavaromanları ilk olarak Eylül 2014'te aynı anda iki cilt halinde yayınladı ve ardından Haziran ve Temmuz 2017'de diziyi dört cilt halinde yeniden yayınladı. Romanların basımı 1,5 milyondan fazla kopyaya sahip.

romanlar merkez Van'da, evlerini krallığına dahil etmek isteyen büyük bir imparatorluğa karşı toprakları için savaşırken ölmeyi bekleyen bir grup askerin başı. Ancak Van ölmek yerine köle olarak alınır ve bir tuz madenine atılır. Bir gece, bir grup garip köpek tuz madenine saldırır ve gizemli bir hastalık baş gösterir. Saldırı sırasında Van, kaçma fırsatını yakalar ve genç bir kızla tanışır. Başka yerlerde, bu gizemli hastalığa sadece göçmenlerin geldiğine dair söylenti yayılıyor. Tıp bilimcisi Hossal, bir tedavi aramak için hayatını tehlikeye atar. Doktorlar ayrıca hastalıktan kurtulmuş görünen bir baba ve çocuğu da inceliyorlar. Romanlar, acımasız bir kadere karşı savaşanların birbirine bağlı hikayelerini ve bağlarını anlatıyor.

romanlar kazanmak Japonya Kitapçılar Ödülü ve kazanmak 2015 yılında dördüncü 'Japonya Tıp Romanı Ödülü'.

Uehashi'ninMoribitoveCanavar Oyuncu Erinroman serisinin her ikisi de televizyon anime uyarlamaları aldı. Moribito ayrıca bir canlı aksiyon televizyon dizisi uyarlamasına ilham verdi. Kuzey Amerika yayıncısıskolastikMoribito'nun ilk iki cildini İngilizce olarak yayınladı. UehashikazanmakenHans Christian Andersen2014 yılında Yazar Ödülü.

Kaynaklar: Deer King filminin İnternet sitesi , komik natalie