The Demon Girl Next Door Anime Sezon 2 Nisan'da Prömiyer Yapacak

The Demon Girl Next Door Anime Sezon 2 Nisan'da Prömiyer Yapacak

Izumi Ito'nun mangasına dayanan 1. sezon 8 Temmuz'da yeniden yayınlanmaya başlıyor

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninIzumo Ito'sYandaki Şeytan Kız(Machikado Mazoku) manga Perşembe günü ikinci olduğunu duyurdumevsimprömiyerini yapacakTBSKanal gelecek Nisan.

Ek olarak, ilk sezon 8 Temmuz 25:28'de TBS'de yeniden yayınlanmaya başlayacak (etkili olarak 9 Temmuz 1:28'de).

İlk sezon Temmuz'dan Eylül 2019'a kadar yayınlandı.Sentai Filmworks lisanslıanime ve onu yayınladıHİDVEJaponya'da yayınlandığı gibi. HIDIVE da başladıyayın Akışıbir İngilizdub27 Ağustos'ta anime için. Sentai Filmworks hikayeyi anlatıyor.Yuko Yoshida sıradan bir kız öğrencidir - ta ki bir gün uyku halindeki şeytani güçleri iblis Lilith tarafından serbest bırakılıncaya kadar! Yuko, boynuzları ve şeytan kuyruğu olan doğaüstü bir güç merkezi olan Gölge Hanım Yuko'ya dönüşür. Şimdi, Işık Klanının tapınak bakiresi Momo Chiyoda adlı başka bir mistik varlığı yenmesi gerekiyor… Yuko'nun okuluna giden o! Ancak şeytani, büyülü bir kız olmak göründüğü kadar kolay değildir ve Yuko'nun kaderini gerçekleştirmeye ve Işık Klanını ele geçirmeye hazır olmadan önce öğreneceği çok şey vardır.

Hiroaki Sakuray(Cromartie Lisesi,Hizmetçi Sama!,Saiki K.'nin Felaketli Hayatı)yönlendirilmişanimeJ.C.Personel.Keiichiro Ōchi(Mavi Gökyüzü Altın İp,Hinamatsuri,Özgün Quintuplet'ler) dizinin senaryolarını denetledi.Mai Otsuka(Shakugan hiçbir Shana,Biyori Dışı,Bu Sanat Kulübünün Bir Sorunu Var!) karakterleri tasarladı.

manga başlatılan içindeManga Zaman Kirara KaratEylül 2014'te.HoubunşaHaziran 2019'da beşinci derlenmiş cildi yayınladı.Yedi Deniz Eğlencesi lisanslı manga ve ilk cildi Ocak ayında yayınladı.

Kaynaklar: The Demon Girl Next Door animesi İnternet sitesi , Mainichi Shimbun'un komik natalie