The Detective Is Zaten Öldü Anime'nin 3. Videosu Daha Fazla Oyuncu, Açılış Şarkısı Açıkladı

The Detective Is Zaten Öldü Anime'nin 3. Videosu Daha Fazla Oyuncu, Açılış Şarkısı Açıkladı

Mai FuchigamiFūbi Kase'i oynuyor; Mary, Vocaloid yapımcısı jon-YAKITORY açılışı gerçekleştiriyor

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninNigoyuveumibozu'sDedektif Zaten Öldü(Tantei wa Mō, Shindeiru.) hafif roman serisi, Cumartesi günü animenin üçüncü tanıtım videosunu yayınladı. Web sitesi ve video bunu duyuruyorMai FuchigamiFūbi Kase (aşağıda resmedilmiştir) çalıyor ve video ayrıca açılış tema şarkısını duyuruyor ve ön izlemesini yapıyor.


Müzik sanatçıları Mary x jon-YAKITORY açılış şarkısı 'Koko de Ikiteru'yu söylüyor. (We're Alive Here.), Vocaloid yapımcısı jon-YAKITORY'nin de sözlerini yazdığı, müziğini bestelediği ve düzenlediği.

Web sitesi, ana kadın lider Siesta'nın 1/7 ölçekli mayo figürü için ilk Blu-ray Disk cildinin sınırlı sürümüyle birlikte gelecek bir video yayınladı:

Web sitesi, dış kasa (Umibōzu tarafından) ve iç digipack ambalajı (karakter tasarımcısı tarafından) üzerinde olacak resimleri sundu.Yosuke Itō) ilk Blu-ray Disk/DVD biriminin:

Romanlar, lise üçüncü sınıf öğrencisi ve Siesta adında bir dedektifin eski asistanı olan Kimihiko Kimizuka'nın etrafında dönüyor. Siesta'yla üç yıl önce, yerden 10.000 metre yükseklikte, kaçırılmış bir uçakta tanışmış. İkili, üç yıl boyunca birbiri ardına ölüme meydan okuyan maceralara devam etti ve sonunda Siesta'nın zamansız ölümüyle sona erdi. Tek başına kalan Kimihiko, kendisini normal bir hayata geri döndürmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

anime yıldızları:

  • Shin NagaiKimihiko Kimizuka olarak
  • Saki Miyashitaşekerleme
  • Ayana TaketatsuNagisa Natsunagi olarak
  • Kanon TakaoYui Saikawa olarak
  • Saho ŞirasuCharlotte Arisaka Anderson olarak
  • Yoshitsugu MatsuokaKomori olarak
  • Takehito KoyasuBukalemun olarak
  • Maria NaganavaAs Alice

Manabu Kurihara(Uzaki-chan Takılmak İstiyor!karakter tasarımcısı/baş animasyon yönetmeni) animeyi şu adreste yönetiyor:ENGI.Kazuya MiuraveShin'ichi Fukumotosırasıyla animasyon süpervizörü ve yönetmen yardımcısı olarak görev yapmaktadır.Deko Akao(Arakawa Köprünün Altında,Diyelim ki Son Zindan Boonies'ten Bir Çocuk Başlangıç ​​Kasabasına Taşındı) dizi senaryolarından sorumludur. Yosuke Itō (Hensuki,Kyoto'lu Holmes,King's Game Animasyon) karakterleri tasarlıyor.

Minoru Okochisanatı yönetiyor ve sanat tasarımlarını ele alıyor.Eiko Nishicolor key sanatçısı olarak görev yapıyor. Kōei Honami görüntü yönetmeni veRina Koguchi(IMAGICA.Lab) düzenleme yapıyor.Nobuyuki Abesesi yönlendiriyor veJunichiro SuzukiveKyōhei Akezuma(Ses Uzmanı) ses efektlerini ele alıyor.Yuuyu,Naoki Tani, veTatsuya Yanomüziği besteliyorlar veINCS Toentermüziği üretiyor.

'V sanatçısı' ve illüstratör Kagura Nana, kapanış tema şarkısı 'Kodō' (Heartbeat)'ı seslendiriyor. Üretici40mPsözleri yazdı, müzikleri besteledi ve düzenledi.

Anime, bir saatlik özel bir bölümle prömiyer yapacak.AT-X4 Temmuz'da saat 21:30'da kanal, ardından yayına başlayacakTokyo MX,televizyonu arıyorum,KBS Kyoto, BSNTV, veTV Aichi, Japonya'daki dAnime Mağazası ve diğer akış hizmetlerinde olduğu gibi.

Nigojū, Kasım 2019'da Umibōzu'nun çizimleriyle hafif roman serisinin ilk cildini yayınladı.Kadokava'sOrta Saha Bunko Jdamga. Roman, 2019'da 15. MF Bunko J yeni gelen ödülünü kazandı.Mugiko başlatılan Aylık romanların bir manga uyarlamasıkomik canlıMayıs 2020'de.

Yen Basın16 Ocak'ta, romanları Haziran ayında İngilizce olarak yayınlamaya başlayacağını duyurdu.

Kaynak: Dedektif Zaten Öldü animesi İnternet sitesi , komik natalie