The Idolm@ster Cinderella Girls U149 Manga TV Animesini Aldı

The Idolm@ster Cinderella Girls U149 Manga TV Animesini Aldı

Kyowno149 cm'den kısa boylu idollerin ve yapımcılarının hikayesi

' daki son konserbu[e-posta korumalı]Külkedisi Kızlar10. yıl dönümü[e-posta korumalı]harikalar diyarı!!!' tur Pazar günü bir duyuru ile sona erdiKyowno's bu[e-posta korumalı]Külkedisi Kızlar U149 manga stüdyo tarafından bir televizyon anime uyarlaması başlatıyorCygames Resimleri.

[Külkedisi] 'THE IDOLM@STER CINDERELLA GIRLS U149' TV animasyon projesi başladı! !
Cinderella Girls 10. Yıldönümü Turu Finalinde yayınlanan özel haber PV yayınlandı!
Lütfen sabırsızlıkla bekleyin! #Külkedisi 10. yıl dönümü_final gün2 #U149 #idolmaster pic.twitter.com/zf51dNtNzO

— Idol Master Resmi Twitter (@imas_official) 3 Nisan 2022


Kowno haberi kutlamak için aşağıdaki resmi çizdi:Manga, bir yapımcısı veya konseri olmamasına rağmen idol olmayı arzulayan 149 santimetreden kısa (yaklaşık 4 fit, 11 inç'in altında) kızların etrafında toplanıyor. Ancak, belki muhteşem bir elbise, muhteşem bir sahne ve muhteşem bir prens ile... Yeni Külkedisi hikayesi bu küçük idolleri ve onların küçük çaylak yapımcılarını takip ediyor.

Kowno mangayı başlattıCygames' internet üzerindenCycomi2016'da hizmete girdi ve Cygames, Ekim 2018'de dördüncü cildi yayınladı.

bu[e-posta korumalı]STER franchise2005 yılında bir atari oyunu olarak başladı ve oyuncu yeni bir idol şirketinde idol üretmek, antrenman programlarını, konserleri, CD yayınlarını ve izinleri yönetmekle görevlendirildi. Oyun ilk olarak 2007'de Xbox 360'a taşındı ve 2011'de franchise'ın ilk 13 karakterini tamamlayan bir devam oyunu vardı. Daha sonraki yan ürünler şunları içerir:[e-posta korumalı]Multimedya holdinginin hikayesinde daha geniş bir dizi tamamen yeni karakterin hikayesini tanıtan Cinderella Girls sosyal oyunu; bu[e-posta korumalı]: Orijinal 13 karakteri ve yeni karakterleri içeren Million Live!;bu[e-posta korumalı]yanMidol olmak için 'benzersiz nedenleri' olan erkek idollere odaklanan; ve[e-posta korumalı]Bir mobil oyun olan Shiny Colors, yeni kadın idoller ve ilk iki oyundan oynanış özelliklerine geri dönüş ile serinin en son tamamen yeni girişi.

Franchise için ilk anime uyarlaması, 2007'de bir yan ürün olan Idolmaster: Xenoglossia idi.mekanikanime.A-1 Resimlerive Nishigori ilk iki oyunu 2011'in The[e-posta korumalı]anime ve ayrıca 2014 anime filmini ürettibu[e-posta korumalı]FİLM: Kagayaki no Mukōgawa e!. Stüdyo ve orijinal ekibin bir kısmı, 2015'in her ikisi için de geri döndü.[e-posta korumalı]Cinderella Girls ve 2017'nin The[e-posta korumalı]Side M animesi. bu[e-posta korumalı]: Milyon Canlı! ayrıca yaklaşan bir televizyonu varanimeadaptasyon.

bu[e-posta korumalı]Cinderella Girls ayrıca 10. yıl dönümü 'kutlama animasyonu' alıyor.özellik190 idolün hepsi bu yaz. Cygames Pictures videoyu canlandırıyor.

Kaynak:[e-posta korumalı]franchise İnternet sitesi aracılığıyla Otakomu