The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Musical'ın Reklam Gösterisi Kostümde Öncülük Ediyor

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Musical'ın Reklam Gösterisi Kostümde Öncülük Ediyor

8-15 Ocak müzikalinin görselleri de ortaya çıktı

Nega Design Works' sahnesinin resmi web sitesimüzikalNihon Falcom'un Legend of Heroes: Trails of Cold Steel (Eiyū Densetsu: Sen no Kiseki) rol yapma oyununun uyarlaması başladı yayın Akışı Salı günü müzikal için bir reklam. video özellikleriRyunosuke MatsumuraveMaon Kurosakikostümlü karakterleri Rean Schwarzer veAlisaSırasıyla Reinford.

Site ayrıca ana karakterleri de içeren üç görsel ortaya çıkardı.buoyuncu kadrosuüyeler şunları içerir:Kaito NakamuraSentaiNinninger'den Ki Ninger) Elliot Craig olarak

Yuki Tomotsune (Persona 4: Ultimax sahne oyunu Shō Minazuki) Jusis Albarea olarak

Machias Regnitz olarak Ryo Hatakeyama (Kuroko no Basket sahne oyunu Shintarō Midorima)

Gaius Worzel olarak Takuya Kishimoto (Stride Prensi sahne oyunu Heath Hasekura)

Eski SDN48 üyesiHaruka UmedaFie Claussell olarak

Kaede (Ayın denizci erimüzikalden Sailor Jupiter) as Laura S. Arseid

KononoŞiba(Yeniden YAŞAMsahne oyunu An Onoya) Emma Millstein

Asami Yoshikawa(Persona 4: Ultimax sahne oyunundaki Elizabeth) Sara Valestein olarak

Judai Shirakashi (Nintama RantarouMüzikal'den Chōji Nakazaike) Gideon olarak

Sayaka Fujioka (Sailor Moon müzikalinin Sailor Neptune) Sharon Kruger rolünde

Eski Takarazuka Revue oyuncusu Mio Hanana, Irina Reinford olarak

shiki aoki(bu[e-posta korumalı]Külkedisi Kızlar'Asuka Ninomiya) Angelica Rogner

Eski Takarazuka Revue oyuncusu RiRiKA, Vita Clotilde olarak

Ai NonakaTowa Herschel olarak. Nonaka oyundaki karakteri seslendirdi.

Keisuke Minami(Kişi 4: Ultimax Ultra Suplex Hold's Stage Play'den Yū Narukami) Olivert Reise Arnor olarak (Konuk Görünüm)

Ren Yagami (Kamisami Kiss müzikalinin Tomoe'su) Rufus Albarea olarak (3D görüntü)

Sōichiro Sorihashi (Nintama Rantarou müzikali) Patrick T. Hyarms olarak

Scarlet rolünde eski Takarazuka Revue oyuncusu Yuma Hanazuki

Takeshi Nakayama(Titan'a Saldırıcanlı aksiyon filmi Shōgo) Vulcan olarak

Ryūnosuke Matsumura (sol altta) ve Maon Kurosaki (sağ altta) sırasıyla Rean Schwarzer ve Alisa Reinford baş karakterleri oynayacak. Bu, Kurosaki'nin ilk sahne müziği olacak.


Müzikal, filmde görülenlere benzer canlı oyunculuk ve 3D efektlerin bir kombinasyonunu kullanacak olan bir '3D müzikal' olarak faturalandırılıyor.Rezonansta Terörve Persona 4: Ultimax Ultra Suplex Hold sahnesi oynuyor.

Shutaro Oku(sahne oyunu uyarlamalarıKabuktaki Hayalet Yükseliyor, Terror in Rezonans ve Persona) yönetiyor vebenim Inoue'm(Güzel Kompleks,OniAisenarist) senaryodan sorumludur. Legend of Heroes oyunlarının bestecileriFalcom Ses Ekibi jdkmüzikal numaraları düzenliyor.

Müzikal gelecek yıl 8-15 Ocak tarihleri ​​arasında Tokyo'daki Zepp Blue Theatre Roppongi'de sahne alacak.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel aslen Japonya'da gönderildi.Oyun istasyonu3 ve Eylül 2013'te PlayStation Vita. XSEED, oyunu geçen Aralık ayında Kuzey Amerika'da piyasaya sürdü veNIS Amerikaoyunu Ocak ayında Avrupa'da piyasaya sürdü. XSEED oyunun hikayesini anlatıyor:

Zemurya kıtasındaki milletler arasında, güçlü Erebon İmparatorluğu askeri olarak iddiasını ortaya koymakta gecikmedi; yine de siyasi olarak, üst sınıf ile iktidara gelmek için mücadele eden sıradan insanlar arasındaki çirkin iç çatışmalar her geçen ay istikrarlı bir şekilde yoğunlaşıyor. Soylular ve Reformist Gruplar yıllardır birbirlerine karşı hiç de nazik olmadılar ve ikisi arasındaki gerilimler, ancak çok yakın bir gelecekte uzlaşmaya varılmazsa daha da kötüleşir.

Rean Schwarzer, Imperial Nation'ın diğer vatandaşları gibi, bu yükselen çatışmalara yabancı değil: sınıf sistemi, eski günlerden beri Erebon kültürünün duvar halısıyla derinden iç içe geçmiş durumda. Thors Askeri Akademisi'ndeki yeni hayatına hazırlanan on yedi yaşında bir öğrenci olarak, kıpkırmızı üniformasının yaşıtlarına verilen standart kıyafetlerden farklı olduğunu fark eder - tipik olarak sıradan insanlar için yeşil ve soylular için beyaz.

Thors Askeri Akademisi Sınıf VII'ye girin. Prestijli akademinin tarihinde ilk kez rütbe hiçbir şey ifade etmiyor ve beceri her şey demek. Çeşitli geçmişlere ve yeteneklere sahip, özenle seçilmiş dokuz öğrenciyle, Rean dahil, Sınıf VII, yalnızca kendilerini değil, İmparatorluğun temellerini de tehdit eden siyasi bataklığın derinliklerine dalmaya hazırlanıyor.

Kuzey Amerika video oyunu yayıncısı XSEED Gamespiyasaya sürülmüşThe Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II (Eiyū Densetsu: Sen no Kiseki II) 6 Eylül'de Kuzey Amerika'da PlayStation Vita ve PlayStation 3 oyunu. NIS America, oyunu 11 Kasım'da Avrupa'da yayınlıyor. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II, Eylül 2014'te Japonya'ya sevk edildi. Falcom geçen Aralık ayındagelişmekteThe Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III.

Oyunlar, Falcom'un diğer Kiseki (Trails) serisi oyunlarıyla aynı dünyada geçiyor.Kahramanların Efsanesi: Gökyüzündeki İzler. XSEED olacakserbest bırakmakThe Legend of Heroes: Trails in the Sky serisinin üçüncü oyunu olan Trails in the Sky, 2017'de PC'de.

[Aracılığıyla Otakomu ]