The Perfect Insider Anime'nin Açılış, Bitiş Temalı Şarkı Videoları Yayınlandı

The Perfect Insider Anime'nin Açılış, Bitiş Temalı Şarkı Videoları Yayınlandı

tamam gitmüzik video yönetmeniKazuaki Sekirotoskoplu açılış dizisini yönlendirir

televizyon anime için resmi web sitesiadaptasyonnın-ninHiroşi MoriNaru'dan Subete ga F (Her Şey F veyaMükemmel İçeriden) roman başladı yayın Akışı gösterinin perşembe günü açılış ve bitiş animasyon dizileri.KANA-BOONaçılış tema şarkısı 'talking'i, Scenario Art ise kapanış tema şarkısı 'Nana Hitsuji'yi seslendiriyor.

Videolar 8 Ekim saat 18:00'e kadar izlenebilecek. JST (05:00 EDT).

Açılış SırasıKazuaki Seki- gruplar için müzik videoları yöneten kim tamam git ,Parfüm, ve Sakanaction - açılış dizisini yönetti. Dizide rotoskop teknikleri kullanılıyor ve Seki ilk kez bir anime açılış dizisi üzerinde çalışıyor.

Bitiş Sırası

Deneysel hareketli grafik teknikleriyle çalışan Tokyo merkezli bir dijital sanatçı olan Baku Hashimoto, 'üretken sanat' kullanarak bitiş animasyon dizisini yarattı.

Anime prömiyerini yapacakFuji TV'sNoitami8 Ekim'de programlama bloğu.

daha önceilan edildidöküm şunları içerir:


Yasuyuki Kase(narutoKankurou,Elma tohumu: Ex MachinaYoshitsune) Ulusal Nagano Üniversitesi'nde mimarlık doçenti olan Sōhei Saikawa rolünde. Moe'nun iyi niyetini kazandı, ama özellikle onu umursamıyor. Son derece zeki, kendini dünyadan soyutlamış ve modayı hiç umursamıyor. Kahve ve sigarayı sever ama karpuzdan, kırmızı fasulyeden ve soya fasulyesinden nefret eder.


Atsumi Tanezaki(Canavar MüzesiLilith'in,Rezonanstaki Terör'sLİSAMishima) Moe Nishinosono, Sohei'nin akıl hocasının kızı ve Ulusal Nagano Üniversitesi mimarlık bölümünde birinci sınıf öğrencisi olarak. Yüksek sınıf bir aileden gelen güzel bir genç kadın. Mükemmel bir içgörüye, gözlem gücüne ve hesaplama becerilerine sahiptir, ancak bazen düşünceleri aşırı sonuçlara atlar. Araba motorlarının sesini ve gizem romanlarını sever. Kurutulmuş shiitake mantarlarından nefret eder, ancak kansızlığa iyi geldiğine inandığı için onları her gün ısrarla yer.


Ibuki Kido(Gökyüzü Sihirbazları AkademisiChristina,OniAiAkiko), 14 yaşındayken ailesini öldürmekle suçlanan dahi bir programcı olan Shiki Magata'yı canlandırdı, ancak psikolojik durumu nedeniyle masum bulundu. Uzak bir adada özel bir araştırma laboratuvarında tecrit altında yaşıyor.


Shunsuke SakuyaMagata Araştırma Enstitüsü başkanı Seiji Shindo olarak. Shiki için bir amca figürü gibidir. Onun hobisi helikopter uçurmaktır.


Sayaka KobayashiSeiji'nin karısı Yumiko Shindo olarak. Shiki'yi erken çocukluk döneminde tanıyordu. Uzmanlığı tatlı yapmaktır.


Tatsuhisa SuzukiMagata Araştırma Enstitüsü müdür yardımcısı Yukihiro Yamane olarak.


Bin SasakiMagata Araştırma Enstitüsü'nde yerleşik doktor Tomihiko Yuminaga olarak.


Kentarou ItouMagata Araştırma Enstitüsü'nde, kuruluşundan bu yana enstitüde bulunan birkaç kişiden biri olan Chikara Mizutani olarak.


Yoko HikasaMagata Araştırma Enstitüsü çalışanı Ayako Shimada olarak. O bir programcı.


Hiroşi ŞimozakiMagata Araştırma Enstitüsü'nde güvenlik görevlisi olan Toshiki Mochiduki olarak.


Atsushi ImaruokaMagata Araştırma Enstitüsü'nde güvenlik görevlisi olan Satoshi Hasebe olarak. Hobisi marimba oynamaktır.


Yuko KaidaShiki'nin küçük kız kardeşi Miki Magata olarak. Amerika'da bir akrabasıyla yaşıyor.


takdir etmiyorsunNational Nagono Üniversitesi'nde mimarlık öğrencisi olan Momoko Kunieda olarak. Sōhei Saikawa'ya hesaplarıyla yardımcı olur. Androjen bir görünüme sahip olduğu ve ayrıca çok basit bir konuşma şekli olduğu için diğer öğrenciler ondan korkar.


Taishi MurataSōhei'nin laboratuvarında çalışan Ulusal Nagono Üniversitesi'nde öğrenci olan Fukashi Hamanaka olarak. Seminer gezisini planlamakla görevlidir ve kendisini Magata Araştırma Enstitüsü'nün bulunduğu Himaga adasında kamp yaparken bulur.


Yui HorieSetsuko Gidō olarak, bir dergi muhabiri olan güzel bir açık tenli kadın. Sōhei ile yakın bir ilişkisi var, bu yüzden onun kırmızı fasulyeden hoşlanmadığını biliyor ve ona 'Sōhei-kun' diyor.


Katsumi ChouSuwano, uzun yıllar Nishinosono ailesine hizmet eden bir uşak olarak. Moe'nun günlük ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mamoru Kanbe(Elfen Yalan,ben safım) animeyi yönetiyorA-1 Resimleri(bu[e-posta korumalı],Persona 4 Altın Animasyon).Toshiya Ono(Gatçaman Kalabalıkları,tsuritama) seri kompozisyondan sorumludur.Kenji Kawai(iş gücü,Kader/kal gece) müziği besteliyor veınio asano(solanin,Nijigahara Holografı) özgün karakter tasarımları çiziyor.

gevrek ruloniyetaktarımyayınlandığı gibi dizi.

Orijinal Subete ga F ni Naru romanının hikayesi, Saikawa Araştırma Laboratuvarı üyesi Sōhei Saikawa'nın etrafında dönüyor. Laboratuar tarafından düzenlenen bir tatile çıkar ve akıl hocasının kızı Moe Nishinosono, laboratuarın bir parçası olmamasına rağmen tatilde gruba katılır. Orada, ikisi sonunda bir ceset buluyor. İkisi, seri cinayet davasına dönüşen şeyin gizemlerini çözmek için birlikte çalışırlar.

1996 romanı, Hiroshi Mori'nin S&M roman serisinin ilk bölümüdür. Canlı aksiyon televizyonu drama romanın uyarlaması, geçen yıl Ekim'den Aralık'a kadar Fuji TV kanalında yayınlandı.

Resimler © Hiroshi Mori,Kodanşa/ Subete ga fni Naru Üretim Komitesi