The Testament of Sister New Devil Anime'nin 2. Tanıtım Videosu Önizleme Oyuncuları

The Testament of Sister New Devil Anime'nin 2. Tanıtım Videosu Önizleme Oyuncuları

Yuuichi Nakamura,Ayaka AsyaOcak ayında 'ecstasy battle action' animesinin yıldızı

Kadokavaanimenin anime uyarlaması için ikinci bir tanıtım videosu yayınlamaya başladıadaptasyonShinmai Mao hiçbir Ahit'in (Kardeş Yeni Şeytanın Ahit'i) tarafından hafif roman serisiTetsuto Uesu(Bir Haydut Kahramanın Estetiği) Salı günü. Video, animenin açılış şarkısı olan 'Blade of Hope'u içeriyor.tatlı ARMS.

Basara: Neye bu kadar şaşırdın? Bunu söyleyen sendin... Hem iblisler hem de tanrılar var... Ve kahramanlar da!
Basara: 'Kardeş' denen şey, bütün dünyayı kendisine karşı çevirse de kız kardeşini koruyan kişidir!
Basara: Bekle... Üzüntün ve acın sıfır olana kadar senin için sileceğim! Vardiyayı Defetmek!
Mio: Her şeyi biliyordu ve yine de beni koruyacağını söyledi! Aile olduğumuz için olduğunu söyledi!
Mio: Kritik noktayı geçen ecstacy savaş eylemi!
Mio & Basara: Kardeş Yeni Şeytan'ın Ahit. Ocak 2015'te yayına başlıyor.

ana oyuncu kadrosuiçerir:


Yuuichi NakamuraBasara Tōjō, babasıyla yalnız yaşayan ve aileye aniden üvey kız kardeşlerin eklenmesiyle şaşkına dönen bir erkek öğrenci olarak. Küçük kız kardeşlerini sahip olduğu her şeyle korumaya yemin eder.


Ayaka AsyaBasara'nın üvey kız kardeşi Mio Naruse, büyük göğüslü inatçı ama güzel bir kız olarak. O aslında gücü miras aldığı şeytan kralın kızıdır.
Sarah Emi BridcuttBaşara'nın çocukluk arkadaşı Yuki Nonoka olarak. Okul değiştirdikten sonra Basara ile tekrar bir araya gelir ama...


Kaori FukuharaMaria Naruse, Basara'nın üvey kız kardeşi olarak. Gerçek formu bir succubus. Lolitaya benziyor ama Basara ve Mio'ya karşı erotik davranıyor.


Yuu AsakawaHijiriga Saka Gakuen'deki aşırı güzel okul hemşiresi Chisato Hasegawa olarak Basara ve diğerlerinin gittiği okul.


Keiji FujiwaraBasara'nın babası Jin Tōjō, dünyayı dolaşan bir fotoğrafçı ama gerçek renkleri neler?

Hisashi Saito(Haganay,oyuncak bebek fantezisi) dır-diryönetmenlikstüdyodaki animeÜretim IMS(Inari Kon Kon,Tarih A Canlı II) tarafından komut dosyalarındanTakao Yoshioka(Lise,Yoshinaga-san'chi hiçbir Gargoyle).Yoshihiro Watanabe(Cennetin Kayıp Eşyası, Haganai) dizinin karakterlerini tasarlıyor veYasuharu Takanashimüziği besteliyor.

'Oldukça riskli savaş eylemi' hikayesi, eksantrik babası tarafından ani bir soruyla telaşlanan lise birinci sınıf öğrencisi Basara Tōjō'nun etrafında toplanıyor, 'Hey, küçük bir kız kardeş istediğini söylemez miydin?' Ayrıca babası yeniden evleneceğini açıklar. Babası iki güzel üvey kız kardeşi getiriyor, ancak daha sonra bir denizaşırı seyahate çıkıyor. Ancak, iki kız kardeş Mio ve Maria Naruse aslında acemi bir şeytan ve succubus.

Basara neredeyse onlarla tehlikeli bir uşak ve efendi sözleşmesi yapmakla sonuçlanır, ancak bir hata nedeniyle sözleşme bozulur ve onun yerine Basara efendi olur. Ek olarak, Basara'nın hayatında sürekli erotik durumlar olmaya başlar. Ancak, Mio'nun hayatını diğer canavarlar ve kahramanlar tarafından hedef aldığı ortaya çıkıyor. Ve böylece, en güçlü müteahhitin 'arzu/eylem' hikayesi başlar.

Uesu, çizimleriyle hafif roman serisini başlattı.Nekosuke Okuma(nitro artı) 2012'de ve altıncı roman cildi 30 Ağustos'ta gönderilecek. Kashiwa Miyako, Kadokawa'nın Aylık'ında bir manga uyarlaması çiziyor.Shonen Asdergi.Başka (hafif roman)Uesu'nun serisi, Aesthetica of a Rogue Hero, ayrıcaesinlenilmişbir televizyon animesi.

The Testament of Sister New Devil Ocak ayında vizyona girecek.