The Testament of Sister New Devil Gets 2. Sezon, Yeni Orijinal Anime BD

The Testament of Sister New Devil Gets 2. Sezon, Yeni Orijinal Anime BD

Rahibe Yeni Şeytanın Vasiyeti BURSTEkim ayında vizyona girecek

Dizinin son bölümünden önce bir notKardeş Yeni Şeytanın Ahit'ianime, ikinci sezonun ekim ayında yayınlanacağını duyurdu. İkinci sezonun adı Shinmai Maō no Testament BURST (Rahibe Yeni Şeytanın Vasiyeti BURST).

Ayrıca animenin resmi web sitesi ilan edildi Kashiwa Miyako'nun manga uyarlamasının yedinci cildinin 26 Ocak 2016'da orijinal bir anime Blu-ray Disc'i bir araya getireceğini. Blu-ray'de yayınlanmayan bir anime yer alacak.

'Oldukça riskli savaş eylemi' hikayesi, eksantrik babası tarafından ani bir soruyla telaşlanan lise birinci sınıf öğrencisi Basara Tōjō'nun etrafında toplanıyor, 'Hey, küçük bir kız kardeş istediğini söylemez miydin?' Ayrıca babası yeniden evleneceğini duyurur. Babası iki güzel üvey kız kardeşi getiriyor, ancak daha sonra bir denizaşırı seyahate çıkıyor. Ancak, iki kız kardeş Mio ve Maria Naruse aslında acemi bir şeytan ve succubus.Basara neredeyse onlarla tehlikeli bir uşak ve efendi sözleşmesi yapmakla sonuçlanır, ancak bir hata nedeniyle sözleşme bozulur ve onun yerine Basara efendi olur. Ek olarak, Basara'nın hayatında sürekli erotik durumlar olmaya başlar. Ancak, Mio'nun hayatını diğer canavarlar ve kahramanlar tarafından hedef aldığı ortaya çıkıyor. Ve böylece, en güçlü müteahhitin 'arzu/eylem' hikayesi başlar.

gevrek rulodır-dir yayın Akışı devam eden animeÜretim IMSJaponya'da yayınlandığı gibi çeşitli bölgelerde. Miyako, orijinal hafif roman serisinin manga uyarlamasını şu şekilde seri hale getiriyor:Tetsuto Uesu(Bir Haydut Kahramanın Estetiği) içindeKadokavaAylıkShonen Asdergi. Seven Seas, ilk cildi Şubat 2016'da gönderecek.Yedi Deniz Eğlencesi lisanslıKuzey Amerika için manga.

Kaynak: Bir ses

Güncelleme: Duyuru saati düzeltildi. Teşekkürler, Saeglopur25