Tiger & Bunny 2 Devam Filmi Anime Karakter Tasarımlarını ve Yeni Kahraman Takımlarını Tanıttı

Tiger & Bunny 2 Devam Filmi Anime Karakter Tasarımlarını ve Yeni Kahraman Takımlarını Tanıttı

Devam filmi, V Residence'taki kampanyalardan sonra 2022'de başlıyor.LAWSON,NAMJATOWN, Mitsukoshi

Canlı yayınlanan 'KAHRAMAN TVYıldönümü Özel Programı'nın son anime karakter tasarımlarını ve yeni kahraman kostümlerini tanıttı.Kaplan ve Tavşan 2 devam filmi Cumartesi günü. Etkinlik, orijinal tarafından tasarlanan yeni kahraman kıyafetlerini anlattı.franchisetasarımcıMasakazu Katsura, 'Stil 3' olarak.

Franchise'ın 10. yılını kutlamak için BN Pictures'Youtubekanal ilk televizyon dizisini her cumartesi saat 20:00'de ücretsiz olarak yayınlayacak. (7:00 EDT) 10 Nisan'da başlıyor. İki ana oyuncu kadrosuShiroaki HirataveMasakazu Moritaher bölümden sonra haftalık röportaj bölümlerinde yer alacak.

Sanal toplum hizmeti V Residence, kullanıcıların Pazar günü 'yaşayabilecekleri' bir Sternbild City alanı sunacak. Hizmet, Sternbild City'deki sakinleri için Tiger, Barnaby ve diğer kahramanları içerecek özel bir orijinal hikaye sunacak.Sternbilt şehrinde yaşamakla başlayan yeni bir sansasyon web hizmeti 'V Residence'
Sonunda yarın başlıyor!

Lütfen sadece V yazar kasa için orijinal hikayenin tadını çıkarın!

Tabii ki Tiger & Barnaby,
Diğer kahramanlar da görünecek! https://t.co/4fUxWHXoqe #kaplan tavşanı #V kaydı #sternbilt hayatı pic.twitter.com/EBguzjOUha

— TIGER & BUNNY (@TIGERandBUNNY) 3 Nisan 2021

buLAWSONmarketler zinciri sınırlı sayıda sunmaya başlayacakKaplan ve TavşanSalı günü Çilek ve Muzlu tatlılara ve Tiger & Bunny Vanilla Latte'ye ('Yetişkinler için') bakın ve LAWSON, Loppi hizmeti ve HMV & Books'un çevrimiçi mağazaları, üç adet A4 şeffaf dosya klasörü ve dört farklı akrilik stand sunacak. . Sarf malzemeleri tükenirken, bu öğelerden ikisini satın alan herkes, üç özel şeffaf dosya klasöründen birini alacak.

'TIGER & BUNNY' LAWSON kampanya uygulama kararı!
Orijinal ürünleri piyasaya sürmeyi planlıyoruz ve hedef ürünü satın alırsanız orijinal ürünler almayı planlıyoruz.
Ayrıntılar için lütfen kampanya sitesine bakın! https://t.co/9mcIgl7W6H #kaplan tavşanı #Lawson pic.twitter.com/p66fVIzux2

— TIGER & BUNNY (@TIGERandBUNNY) 3 Nisan 2021

Tokyo'nun kapalı tema parkıNAMJATOWNkarakterlerin daha sonra açıklanacak yeni kıyafetler içinde özel illüstrasyonlarını içeren bir 'NAMJATOWN'da Kaplan ve Tavşan 10. Yıldönümü' etkinliğine ev sahipliği yapacak. Tokyo'nun Ginza Mitsukoshi mağazası, Ağustos ayı sonlarında özel sanat ve sınırlı ürünlerle bir işbirliği etkinliği düzenleyecek.

Yeni anime, 2022'de prömiyer yapacak ve son zamanlardaki olaylardan sonra geçen yeni bir hikaye anlatacak.Kaplan ve Tavşan Filmi -Yükselen-anime filmi.

Şu ana kadar geri dönen oyuncuların tam listesi şunları içerir:

  • Hiroaki Hirata, Kotetsu T. Kaburagi/Vahşi Kaplan rolünde
  • Barnaby Brooks Jr olarak Masakazu Morita
  • Minako KotobukiKarina Lyle/Mavi Gül olarak
  • Taiten KusunokiAntonio Lopez/Rock Bison olarak
  • Maria IsePao-Lin Huang/Dragon Kid olarak
  • Kenjiro TsudaNathan Seymour/Yangın Amblemi olarak
  • Inoue'ye gitKeith Goodman / Sky High olarak
  • Nobuhiko OkamotoIvan Karelin / Origami Siklon olarak

Mitsuko Kase(Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Belleği) yeni animeyi yönetiyorBandai Namco Resimleri.Masafumi Nishidadizi kompozisyonunu işlemek için geri dönüyor ve Masakazu Katsura karakterleri tasarlamak için geri dönüyor.

Orijinal Tiger & Bunny televizyon anime serisimerkezlerkiralık kahramanlar etrafında - canlı televizyonda suçla savaşırken sponsor logoları giyen NEXT olarak bilinen süper güçlü varlıklar.

Keiichi Satou(Havuçlarmüdür,Büyük Okarakter/mekanik tasarımcı) animeyi yönetti ve Masafumi Nishida (canlı aksiyon Kaibutsu-kun ) senaryoları yazdı ve denetledi. Manga sanatçısı Masakazu Katsura (Video Kız AI,DNA², Dır-dir,Zetman), atanınmışBatman ve diğer süper kahraman çizgi romanlarının hayranı, özgün karakter tasarımlarını yarattı.

2011 anime serisiyumurtlayaniki anime filmi:Kaplan ve Tavşan Filmi: Başlangıç2012'de ve Tiger & Bunny The Movie -The Rising- 2014'te.piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki televizyon dizileri, filmler ve bağlantılı mangalar.

Ron Howardve Imagine Entertainment'tan Brian Grazer bir canlı aksiyon Hollywood filmi çekiyoradaptasyonanimeden.Tüm Nippon EğlenceCEO Sandy Climan ve Bandai Namco Pictures'ın İşleriMasayuki Ozakifilm projesinin yapımcılığını da üstleniyor. Imagine Entertainment Başkanı Erica Huggins projeyi yönetiyor. Yapımcılarişe alınmış Ellen Shanmansenarist olarak Filmin stüdyosu Global Road EntertainmentdosyalanmışEylül 2018'de Delaware'de Bölüm 11 iflası için. Dosyalama şirketin film bölümünü etkiliyor, ancak satış ve televizyon bölümleri çalışmaya devam edecek.

Kaynak: 'HERO TV Yıldönümü Özel Programını sunuyor' aktarım