Titan Films'in Yeni Ekran Görüntülerine Canlı Aksiyon Saldırısı Eren, Yeni Karakter, Daha Fazlasını Gösteriyor

Titan Films'in Yeni Ekran Görüntülerine Canlı Aksiyon Saldırısı Eren, Yeni Karakter, Daha Fazlasını Gösteriyor

Hiroki Hasegawa'insanlığın en güçlü adamı' olan yeni karakter Shikishima'yı oynuyor

temmuz sayısıKodanşa'sBessatsu Shonen Dergisilive-action'dan yeni fotoğraflar yayınladıfilmlernın-ninHajime Isayama'sTitan'a Saldırı manga Salı günü. Fotoğrafların özelliği:

Hikayenin imzası olan 'kalbimi sunan' pozunda selam veren ana karakter Eren

Sasha ok ve yay atıyor

Hiroki HasegawaShikishima, 'insanlığın en güçlü adamı' ve canlı aksiyon filmlerine özgü bir karakter olarakIsayama'nın mangası ve filmleri, insanlarla duvarlarla çevrili yerleşim bölgelerinin dışındaki dünyayı yöneten devler ile insanlar arasındaki savaşları tasvir ediyor.

Filmleryıldız:


Haruma MiuraEren olarak


Kiko MizuharaMikasa olarak


Kanada TemmuzArmin olarak


Satomi IshiharaHans/Hanji olarak


Nanami SakurabaSasha olarak


Takahiro MiuraJohn olarak


Hiroki Hasegawa Shikishima olarak


Ayame MisakiHiana olarak


Pierre TakiSouda olarak


Haziran KunimuraKubal olarak


Shu WatanabeFukushi olarak


Satoru MatsuoSannagi olarak


Rina TakedaLili olarak

Oyuncular, hikayenin film versiyonlarında yeni olan yedi karakter içeriyor. Hasegawa'nın karakteri Shikishima, 'insanlığın en güçlü adamı' olarak filmlerin hikayesinin anahtarını elinde tutuyor.

MüdürShinji Higuchigözetiminde olduğunu belirtti.Titan'a Saldırımanga yaratıcısı Hajime Isayama'nın hikayesi, manganın dünyasına ve karakterlerine dayanırken, yeni karakterler ve yeni zorlu düşmanlar içeriyor.Yuusuke Watanabe(Dragon Ball Z: Tanrıların Savaşı, canlı aksiyonyağ,Gantz II: Mükemmel Cevap,20. Yüzyıl Erkekleri,Gatçaman) senaryoları yazdı. Film eleştirmeniTomohiro MachiyamaIsayama ile de arkadaş olan , senaryolar üzerinde Isayama ve Watanabe ile birlikte çalıştı.

Müzik grubuSEKAI NO OWARIdır-dirkatkıbirinci ve ikinci filmlerin tema şarkıları sırasıyla 'Anti-Kahraman' ve 'SOS'.

İlk film olacakaçık1 Ağustos'ta Japonya'da ve ikinci film, Titan'a Saldırı: Dünyanın Sonu , 19 Eylül'de açılacak.ekranFilmler bu yıl Avustralya ve Yeni Zelanda'da sinemalarda.

Isayama'nın orijinal Attack on Titan mangasısahip olmak esinlenilmiş dört kopup fırlamakmanga, 25 bölümlük bir televizyon animesiversiyon2013 yılında gösterime giren iki derleme film ve ikincisiaçıkHaziranda. Ek olarak, bir saniyemevsimtelevizyon anime dizisinin 2016 yılında yayınlanması planlanıyor. Isayama, diziyi 2009 yılında Bessatsu Shōnen Magazine'de başlattı.

Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkIsayama'nın Kuzey Amerika'daki orijinal mangası. Şirket aynı zamandaserbest bırakmak üçdört yan ürün mangası ve Attack on Titan Kılavuz Kitapları: INSIDE & OUTSIDE. DikeyyayıncılıkenTitan'a Saldırı: Düşmeden Önceve Attack on Titan: Kuklo Unbound hafif romanlar.

İkisi birdeneğlence ve gevrek rulo akışmanganın Japonya'da yayınlanan anime versiyonu ve Funimationpiyasaya sürülmüşgeçen yıl ev videosundaki dizi.

Kaynak: komik natalie