Titan'ın Marvel Crossover'ına Saldırı Ayrıca Galaksinin Koruyucularına da Sahiptir

Titan'ın Marvel Crossover'ına Saldırı Ayrıca Galaksinin Koruyucularına da Sahiptir

yaratıcıHajime IsayamaAvengers/Örümcek adam hikayesini Marvel's ile renklendiriyorCB Çebulski

buTitan'a Saldırıve Marvelkarşıdan karşıya geçmekkomik kidergi eviBrutus dergisi yayıncılık Cumartesi günü New York'ta Dişi Titan, Devasa Titan, Zırhlı Titan ve diğerleriyle savaşırken Galaksinin Koruyucuları ve Yenilmezler'den karakterler yer alıyor.

Geçiş, İngilizce diyalog içerir, ancak bir Japonca çeviri kılavuzu içerir. Orijinal manga yaratıcısıHajime Isayamakendisi çizgi roman için arsa yarattı.

Çizgi romanın adı Attack on Avengers ve tam kadro şunları içeriyor:Senaryo: Hajime Isayama
Bozulmak:CB Çebulski
Çizgi Sanatçısı: Gerardo Sandoval
Renk Sanatçısı: Dono Sanchez Almara
Yardımcı Editör: Jake Thomas
Editör:Tom Brevoort
Genel Yayın Yönetmeni: Axel Alonso
Kreatif Sorumlusu:Joe Quesada
Yayımcı:Dan Buckley
Yapımcı:Alan Güzel

Konu aynı zamanda kısa bir tartışmayı da içeriyor.Marvel çizgi romanlarıYaratıcı ve Yaratıcı Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı C.B. Cebulski, 'The Boom Has Landed in America. Nedeni, Titan'ın Amerika'daki popülaritesine Saldırı'yı ​​tartışan Amerikalıların Mahkûm Olmasıdır. Cebulski, dizideki ana karakterlerin aniden nasıl öleceğini tartışırken İngilizce 'Nothing Sacred' ifadesini tanıtıyor. Aynı zamanda Amerika'da günümüz gençliğinin lise girişlerindeki metal dedektörleri ve çocukların dışarıda oynamasının yasaklandığı zor zamanlarda nasıl yaşadığından bahsediyor. İnsanların duvarlarla çevrili sınırlar içinde yaşıyormuş gibi hissedebileceklerini ve bu yüzden belki de Amerikalı gençlerin Eren ve arkadaşlarının duvarların ötesinde Titanlarla olan savaşına duygusal olarak yatırım yapabileceğini söyledi.

Brutus'un aynı sorunuözellikleriIsayama tarafından çizilen bir kapak, ayrıca Isayama ile bir röportaj ve yaklaşan Attack on Titan sanat sergisinin bir önizlemesi.