Titan'ın Universal Studios Cazibe Merkezine Saldırı Videoda Önizlendi

Titan'ın Universal Studios Cazibe Merkezine Saldırı Videoda Önizlendi

Klon-oid figürler, ' bölümünde gösterilen replika aksesuarlarTitan'a SaldırıGerçek'

Mainichi Shimbun gazetesinin MaiDiGi hizmeti önizlendiUniversal Studios Japonya'sTitan'a Saldırıcazibe sadece açıldı Geçen hafta sonu yeni bir videoda.

'Titan The Real'e Saldırı' işbirliğiyeniden yaratırdünyasıHajime IsayamaTitan manga ve anime Saldırısı. Cazibe, tema parkına göre dünyada türünün ilk örneği olan tam boyutlu 15 metre (yaklaşık 49 fit) Eren Titan'ın yanı sıra 14 metrelik (46 fit) bir dişi Titan'a sahiptir. Ziyaretçiler, Survey Corps üyelerinin bakış açısıyla Titanların şiddetli bir savaşta kilitli kalmasına tanık olabilir.

Cazibe aynı zamanda ilk bölümde Eren'in annesiyle yaşanan travmatik sahneyi yaşamanıza da olanak tanıyor. Dişi Titan'ı yakalama operasyonunun yeniden canlandırılması için, çekim, 'insanları yeniden yaratmak için dünyanın en gelişmiş tekniği' olan Clone-oid'i kullanıyor.Universal Studios Japan, domuz pastırması, patates, siyah çay aromalı ekmek ve çorba (liderler için) veya sadece bir patates, ekmek ve çorba (sıradan askerler için genel sorun) içeren 'Survey Corps' seferi erzaklarını' sunuyor. Ayrıca şirketin siyah çayı ve bıçakla birlikte devasa Titan köpüğü de mevcuttur.

Evrensel StüdyolarSurvey Corps pelerinleri, 3D Manevra Teçhizatı bilezikleri ve mahzen anahtar kolyeleri satıyor.

komik natalie gönderildi Attack on Titan'dan daha fazla fotoğraf,Evangelion, Resident Evil ve Monster Hunter cazibe merkezleri.Niconico akış açılış töreni ve Minna no Evangelion Hayran sitesi örneklenmiş Evangelion 4D çekiminden bazı canlı görüntüler. Kotaku katıldı basın ön izlemesi ve örneklenmiş bulaşıklar.

#Ticari ön sürüm ] Ayrıca burada 'Titan'a Saldırı' dünyasının korku ve umutsuzluğunu yaşayacaksınız... Gel ya da gelme, kendin seç. 'Titan'a Saldırı: Gerçek', 1/23 başlangıç. http://t.co/GvqbxT6Sdn #USJ https://t.co/cyTOihry9w

— Universal Studios Japonya Yetkilisi (@USJ_Official) 26 Aralık 2014