Tokyo Ghoul Karnavalı Akıllı Telefon Oyunu Videoda Tanıtıldı

Tokyo Ghoul Karnavalı Akıllı Telefon Oyunu Videoda Tanıtıldı

Oyuncular, oyun içi satın alımlarla oynaması ücretsiz 2015 oyununda hortlaklar, araştırmacılar olarak oynayabilir

Bandai Namco Oyunlarıyaklaşmakta olan için bir tanıtım tanıtım videosu yayınlamaya başladıtokyo gulyabaniSalı günü karnaval akıllı telefon oyunu. Videonun anlatımı şu şekildedir:seslendirme sanatçısı Natsuki Hanaekarakteri Ken olarak.

Ken: Ben bir romanın ya da başka bir şeyin kahramanı değilim. Ben sadece her yerde bulabileceğiniz normal bir kitap seven üniversite öğrencisiyim. Ama... Kahraman olarak kendimle tek bir çalışma yazacak olsaydım, kesinlikle... Bir trajedi olurdu.
Ken: Bu dünya yanlış. Bükülmüş olan...! Bükülmüş olan...!
Ken: Tokyo Ghoul karnavalı.
Ken: Ben bir hortlağım.

Akıllı telefon uygulaması oyununda oyuncular bir 3D haritayı özgürce keşfedebilir ve bir dizi hortlak ve araştırmacı karakter arasından bir rüya takımı oluşturmak için seçim yapabilir. Gulyabanilerin ve müfettişlerin oyun tarzları farklıdır. Oyunu indirmek ücretsizdir, ancak oyun içi satın alımlar mevcuttur.

bu İnternet sitesi 2015'te Japonya'da piyasaya sürülmesi planlanan oyun için şu anda ön kayıt kabul ediliyor. 'Sizi içine çeken aksiyon oyunu' için ön kayıt yaptıranlar, oyun başlar.dayalı ikinci anime sezonuSui Ishida'stokyo gulyabani manga niyetprömiyer8 Ocak'taTokyo MX.