Tokyo Mew Mew Yeni Anime'nin İlk Tam Videosu Daha Fazla Oyuncu, Temmuz İlk Çıkışını Açıkladı

Tokyo Mew Mew Yeni Anime'nin İlk Tam Videosu Daha Fazla Oyuncu, Temmuz İlk Çıkışını Açıkladı

istersen kal,Yuuichi Nakamura,Yusuke Shirai,Kaori Ishiharakadroya katılmak

Canlı yayında'Tokyo Mew Mew YeniAnime Bilgisi Büyük♡Big♡Duyuru Etkinliği!!!' Tokyo Mew Mew New için yepyenianimenın-ninReiko YoshidaveMia Ikumi'skahrolası Tokyo manga , Salı günü animenin ilk tam tanıtım videosunu yayınladı. Videoda 'Cat!! Oyuncu kadrosu Smewthie tarafından Shite Super Girls'. Etkinlik ve video ayrıca daha fazla oyuncu kadrosunu ve anime için Temmuz galasını duyurdu.


Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:

istersen kalIchigo'nun okulunda sınıfının en iyi öğrencisi olan Masaya Aoyama olarak

Yuuichi NakamuraRyō Shirogane, dünyayı uzaylılardan korumak için μ ('myū' olarak telaffuz edilir) Projesini başlatan gizemli, zengin bir lise öğrencisi olarakYusuke ShiraiUMA (tanımlanamayan gizemli hayvan) araştırmasında Shirogane ile μ Projesine öncülük eden Keiichiro Akasaka olarak

Kaori IshiharaMasha olarak, üst düzey bir R-2000 robotu

Anime prömiyerini yapacakTV Tokyove iştirakleri Temmuz ayında Yeni animeyi anmak için orijinal manga, Ikumi'nin yeni kapak illüstrasyonlarını içeren yeni bir baskıya sahip olacak. İlk üç cilt 13 Mayıs'ta gönderilecek.

Anime, Iriomote leopar kedisinin gücüyle Dünya'yı parazitik Chimera Anima uzaylılarından kurtarmak için Mew Ichigo'ya (Çilek) dönüşen bir kız olan Ichigo Momomiya'yı takip ediyor.

ana oyuncu kadrosuiçerir:

Yuki TenmaIchigo Momomiya olarak

Mirai HinataNane Aizawa olarak,Ryoko HaziranMarul Midorikawa olarak

hepinize gülünPuding (Purin) Fong olarak,Momoka IshiiZakuro Fujiwara olarak

Beş ana oyuncu, Smewthie adında bir birim oluşturdu ve ilk single'ları 22 Mart 2021'de dijital olarak piyasaya sürüldü.

Takahiro Natori(Aria Alacakaranlık,top avcıları) animeyi yönetiyorYumeta ŞirketiveGrafinika, veYuka Yamada(Bayan Kobayashi'nin Ejderha Hizmetçisi,Bungaku Şojo'su,Neo Angelique Uçurum) dizi senaryolarından sorumludur.Satoshi Ishino(Canlı Tarih,6 numara) karakterleri tasarlıyor veToshiki Kameyamasesi yönlendiriyor.Takım-MAX'sYasuharu Takanashi(Güzel Koruyucu Sailor Moon Kristal,Güzel Koruyucu Sailor Moon Ebedi,kesin franchise,Zombi Ülkesi Destanı,Peri masalı) müziği besteliyor.

Anime, manganın 20. yıldönümünü ve 65. yıldönümünü kutlayacak.Kodanşa'sNakayoshiBaşlangıçta onu seri hale getiren dergi. Personel, animeyi Nisan 2020'de duyurdu.

Yoshida ve Ikumi orijinallerini seri hale getirdikahrolası Tokyo2000'den 2003'e kadar büyülü kız mangası (franchise'ın orijinal konsepti için Kodansha'ya yatırıldı) veTokyopopYedi cildin tamamını İngilizce olarak yayınladı.Kodanşa Çizgi Romanlarımangayı 2011'de yeni bir çeviri ile üç omnibus cilt halinde yayınladı.

Manga, 2002'den 2003'e kadar 52 bölümlük bir televizyon anime serisine ilham verdi ve4Çocuk Eğlencesianimeyi 2005 yılında Mew Mew Power başlığıyla yayınladı.Tokyo Mew Mew a la Mode2003'ten 2004'e ve Kodansha Comicsyayınlananmanganın ingilizcesi.

FranchisebaşlatılanMadoka Seizuki'nin Kasım 2019'da Tokyo Mew Mew Ōre başlıklı yeni bir manga serisi. Yeni Tokyo Mew Mew manga önceki manga ve anime'deki kadın karakterler yerine erkek karakterlere odaklanır.

Yoshida ve Ikumiyayınlananiki bölümlük yeni bir manga Tokyo Mew Mew 2020 Yeniden Dönüşü Aralık 2019 ve Ocak 2020'de.

Güncelleme: Tokyo Mew Mew a la Mode'un kredisi düzeltildi. Teşekkürler, Mew Berry

Kaynaklar: Tokyo Mew Mew Yeni animeler İnternet sitesi , komik natalie