Tokyo Revengers Anime Oyuncular Showtaro Morikubo, Takuya Eguchi

Tokyo Revengers Anime Oyuncular Showtaro Morikubo, Takuya Eguchi

Diziler'Youtube3 yeni bağlantı programını yayınlamak için kanal

Televizyonun resmi web sitesi anime nın-ninKen Wakui'stokyo intikamcılarmanga Salı günü iki yeni oyuncu kadrosunu ve dizinin yeni açılışıyla ilgili bilgileri açıkladıYoutubekanal. Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:

Showtaro MorikuboGizemli bir adam olan Tetta Kisaki olarak

Takuya EguchiSol elinde 'suç' ve sağında 'ceza' dövmesi olan Shuji Hanma olarakDizinin yeni YouTube kanalı, üç yeni program yayınlayacak. mini anime Chibi Reve Tokyo Manji çetesinin günlük hayatlarını anlatacak. Mini anime 12 Nisan'da prömiyer yapacak ve yeni bölümler Pazartesi günleri başlayacak. Wakui animeyi yönetiyor.Yuki Shinbaşrol oyuncusu Takemichi Hanagaki'yi oynayan oyuncu, planlanan ikinci programda yer alacak. Yu-Chu-Bu (YouTube'da bir Japonca kelime oyunu) içinde 'Crybaby Hero' adının hakkını veriyor. Program 3 Nisan'da saat 18.00'de başlayacak. JST ve her cumartesi yayınlanacak. Serinin bir de sahibi olacak Tokyo İntikamcıları Ra-Ji-O (radyoda kelime oyunu) internet radyo istasyonu 'Otoizumi' ve YouTube'da gösteri.seslendirme sanatçısıShin sunucu olacak ve diğer oyuncular konuk ve aylık radyo kişilikleri olacak.Ryota Ohsaka. Naoto Tachibana'yı oynayan, Nisan ayı için aylık kişilik olarak görev yapacak. Radyo programı 10 Nisan'da saat 18.00'de başlayacak. JST ve yeni şovlar her Cumartesi başlayacak.

Anime şurada piyasaya sürülecek:MBS10 Nisan saat 02:08 JST'de (geçerli olarak, 11 Nisan). Animenin başlangıçta saat 1:35'te JST'de gösterime girmesi planlanıyordu. Anime daha sonra yayınlanacakTV Tokyo,TV Aichi,TV Hokkaido, veQSTKyushu Broadcasting 11 Nisan'da Anime de yayınlanacak.BS Asahi18 Nisan'da,AT-X12 Nisan'da San-in Chūō Televizyon Yayıncılığı 14 Nisan'da,Ryukyu Asahi Yayıncılık15 Nisan'da ve RKKKumamoto Yayıncılık23 Nisan'da.gevrek rulodır-dir yayın Akışı Japonya'da yayınlanan anime.

anime yıldızları:

Yūki Shin Takemichi Hanagaki olarak (solda günümüz, sağda geçmiş benlik)

Oruç WakiHinata Tachibana olarak

Naoto Tachibana olarak Ryota Ohsaka

Yuu HayashiManjiro 'Mikey' Sano olarak

Tatsuhisa SuzukiKen 'Ejderha' Ryūgūji olarak

Takuma TerashimaAtsushi 'Akkun' Send® olarak

Yuya HiroseTakuya Yamamoto olarak

Shunsuke TakeuchiMakoto Suzuki olarak

Şouta HayamaKazushi Yamagishi olarak

Satoshi HinoMasataka 'Kiyomasa' Kiyomizu olarak.

Tokyo Manji Çetesi'ndeki en üst düzey teğmenler de dahil olmak üzere ek karakterler için oyuncu kadrosu, vardır :

Masaaki MizunakaKeisuke Baji olarak

Yoshitsugu MatsuokaTakashi Mitsuya olarak

Subaru KimuraHaruki Hayashida olarak

Yukihiro NozuyamaRyohei Hayashi olarak

Kengo KawanishiNahoya Kawata olarak

Daisuke OnoYasuhiro Mutō

Eiji TakeuchiNobutaka Osanai olarak

Koichi Hatsumi(Berserk: Altın Çağ Arkı I - Kralın Yumurtası,Mavi Şeytan: Kyoto Destanı,Ölü Adam Harikalar Diyarı, Gangsta.) animeyi yönetiyor.KÜÇÜK FİLMLER, veYasuyuki Muto(Basilisk, Deadman Harikalar Diyarı,Sengoku Basara - Samuray Kralları) dizi senaryolarından sorumludur.Kenichi Ohnuki(Altın Kamuy,Gundam Yapı Savaşçıları) veKeiko Ota(As Avukat,hyakko) karakterleri tasarlıyoruz.Satoki Iidasesi yönlendiriyor veHiroaki Tsutsumi(Balinaların Çocukları,Dr.Taş,Jujutsu Kaisen) müziği besteliyor.

Diğer personel üyeleri şunları içerir:

  • Mekanik/Pervane Tasarımı:Hideki Fukuşima
  • Sanat Yönetmeni:Manabu Otsuzuki
  • Sanat tasarımı:Naomi Ogura,Yuuho Taniuchi
  • Renk Anahtarı Sanatçısı:Kunio Tsujita
  • Kompozisyon Görüntü Yönetmeni:Mitsuyoshi Yamamoto
  • 3D Yönetmen:Masato Hira
  • Ses Yönetmeni: Satoki Iida

GrupResmi HiGE DANdizmaçılış tema şarkısı 'Cry Baby'yi seslendiriyorlar. Sanatçıbir diğer'Koko de Iki o Shite' bitiş tema şarkısını seslendiriyor. (Burada bir nefes alın).

Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkmanga dijital olarak İngilizce ve hikayeyi anlatıyor:

Haberleri izleyen Takemichi Hanagaki, ortaokuldaki kız arkadaşı Hinata Tachibana'nın öldüğünü öğrenir. Sahip olduğu tek kız arkadaşı, Tokyo Manji Çetesi olarak bilinen kötü bir grup tarafından öldürüldü. İnce duvarlı berbat bir dairede yaşıyor ve altı yaşındaki genç patronu ona bir aptal gibi davranıyor. Artı, o tam ve tam bir bakire… En dipteki yaşamının zirvesindeyken, aniden on iki yıl ortaokul günlerine geri döner! Hinata'yı kurtarmak ve kaçarak geçirdiği hayatı değiştirmek için umutsuz yarı zamanlı Takemichi, Kanto'nun en uğursuz suçlu çetesinin zirvesini hedeflemelidir!

Wakui başlatılan içindeki mangaKodanşa'sHaftalık Shonen DergisiMart 2017'de ve Kodansha, manganın 21. derlenmiş kitap cildini 17 Şubat'ta yayınladı. Kodansha Comics, 19. cildi dijital olarak 9 Şubat'ta İngilizce olarak yayınladı.

Warner Bros Japonyalive-action yapıyorfilmolan manganın arduvaz Japonya'da 9 Ekim'de açılacak ama şimdi olacakaçık üzerinde9 Temmuz.Tsutomu Hanabusa(canlı aksiyonkakegurui,Miseinen dakedo Kodomo ve Nai) filmi yönetiyor. Prodüksiyon geçen kış çekimlere başladı ama durduruldu Oyuncuların ve ekibin sağlığına öncelik vermek için geçen Nisan ayında çekimler yapıldı.

Wakui seri hale getirdiShinjuku KuğuKodansha'daki mangagenç dergi2005'ten 2013'e 38 cilt ile. Manga, 2007'de altı bölümlük bir canlı aksiyon televizyon dizisine ve iki canlı aksiyona ilham verdi.filmlerMayıs 2015 ve Ocak 2016'da.

Kaynaklar: Tokyo Revengers animesi İnternet sitesi , komik natalie