Tony Nominees tarafından İngilizce söylenen The Musical Song Death Note'u duyun

Tony Nominees tarafından İngilizce söylenen The Musical Song Death Note'u duyun

Jeremy Jordan ( Haberler ), Jarrod Spector ( Güzel ) İngilizce şarkı söyle

Frank Wildhorn'dan ilk tam İngilizce şarkı Ölüm notuMüzikal Tony Ödülü adayları Jeremy Jordan'ın söylediği gibi ( Haberler ) ve Jarrod Spector ( Güzel ), çıkış yaptı internet üzerinden. Şarkı İngilizce olmasına ve İngiliz aktörler tarafından söylenmesine rağmen, bu kez müzikalin İngilizce versiyonuna dair bir söz yok.

Death Note'un yaklaşmakta olan sahne müzikali, Eylül ayında kostümlü ana kadrosunu açıkladı. Yapım ayrıca resmi adını duyurdu: Death Note The Musical. Oyuncular şunları içerir:

  • Kenji Uray(Aoi Hono,Kamen Binici Kuuga,Ayın denizci erimüzikaller) veHayato Kakizawa(Kargalar Patlar,2)olarakHafif Yagami (paylaşılan rol)
  • Teppei Koike(Gökşen,Filmi Seviyorum,Tofu Kozo) dahi dedektif L olarak
  • Fūka Yuzuki (canlı aksiyon) Shinigami-kun ) Kütle olarakdört
  • Ami Maeshima(SÜPER☆KIZLARidol) Sayu Yagami olarak
  • Megumi Hamada Rem olarak
  • Kotaro Yoshida( Hanako'dan Anne'ye, YAPABİLİRİM ) Ryuk olarak
  • Takeshi KagaSōichiro Yagami'den

Kaga, live-action Death Note filmlerindeki Sōichirō Yagami rolünü yeniden canlandırıyor. Light Yagami rolünü paylaşan Japon oyuncular Kenji Urai ve Hayato Kakizawa geçen yıl yayınlanan bir videoda 'Bunshiten' (Junction) şarkısını söylediler.Jiji BasınTeppei Koike (L) ve Fuku Yuzuki'nin (Misa) şarkı performanslarını gösteren daha uzun bir video yayınlandı.

Whitney Houston ('Where Do Broken Hearts Go?') ve Natalie Cole tarafından söylenen şarkılarla tanınan Amerikalı besteci Frank Wildhorn, Death Note müzikalinin müziklerini üstleniyor. Japon hükümetinin Mor Kurdeleli Madalyası sahibi Tamiya Kuriyama yönetiyor. Jack Murphy (The Civil War, Rudolf, Carmen, Wonderland, The Count of Monte Cristo) sözleri yazıyor ve Ivan Menchell ( Mezarlık Kulübü, Chitty Chitty Bang Bang, Bonnie ve Clyde ) senaryoyu yazıyor. Jason Howland müzik süpervizyonu, aranjmanları ve orkestrasyonlarından sorumlu.

Müzikal, 6 Nisan - 29 Nisan tarihleri ​​arasında Tokyo'daki Nissay Tiyatrosu'nda gösterilecek. Ardından Mayıs ayında Osaka ve Nagoya'ya gidecek. Temmuz-Ağustos ayları arasında Güney Kore'de de yayınlanacak, ancak farklı bir oyuncu kadrosuyla.

İçindeTsugumi OhbaveTakeshi ObataOrijinal doğaüstü gerilim mangası olan Light adlı bir genç, insanları isimlerini yazarak ölüme gönderebileceği bir defter bulur. Dünyanın suçlularına karşı kendi kendini ilan eden bir haçlı seferi başlatır ve yetkililer ve kendine özgü bir dahi dedektif ile bir kedi-fare oyunu başlar. 12 ciltlik manga yayınlandıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışı2003'ten 2006'ya kadar dergi. Manga, Japonya'da şimdiden üç canlı aksiyon filmine ve bir televizyon anime dizisine uyarlandı.MedyaDeath Note mangasını, anime serisini ve bir spinoff romanını yayımlarken, onun Viz Pictures iştirakipiyasaya sürülmüşenüçAmerikan sinemalarında canlı aksiyon filmleri.

[Aracılığıyla BroadwayWorld.com ]