Toonami Jetstream Video Akış Hizmeti Kapatılıyor

Toonami Jetstream Video Akış Hizmeti Kapatılıyor

narutobaşka yerden devam etmek; viz.com'a yönlendirilen diğer serilerin hayranları

Amerika'nınÇizgi film yayın ağısahip olmak kapat onunToonami Jet AkışıCuma günü video akışı hizmeti, ancaknarutoanime serisi olacak devam et olmakakışdiğerinde Siteler . Kapatılmasının ardından Toonami Jetstream web sitesi şu mesajı yayınladı:

Geçtiğimiz yıllarda Toonami Jetstream için tüm hayran desteğini çok takdir ediyoruz. 30 Ocak'tan itibaren Naruto yeni eviniCN VideosuCartoonNetwork.com'da. FanlarıMAR,Mavi Ejderhave diğer popülerMedyaToonami Jetstream'de daha önce yer alan seriler, gelecekteki güncellemeler için www.viz.com adresini kontrol etmelidir.

Viz Media ve Cartoon Networkbaşlatılan17 Temmuz 2006'da hem Viz lisanslı anime başlıkları hem de orijinal Cartoon Network programlaması ile hizmet. Bir Kuzey Amerikalı anime distribütörünün tüm seriyi çevrimiçi olarak ücretsiz yayınlamak için ilk çabalarından biriydi.

Hizmetin son kalıntısıydı.Toonamimarka, orijinal Toonami programlama bloğundan beri Bitti geçen Eylül ayında 11 yıllık çalışması. Geçen hafta, Toonami Jetstream her zamanki dönen program listesini 'her şovdan en iyi 10 bölüm' ile değiştirdi. Sonunda, hizmet üç bölüm hariç tüm bölümlere ev sahipliği yapmıştı.Hikaru Gitmek Yok, Blue Dragon'un 10 bölümü hariç tümü, İngilizce dublajlı bölümlerinin yedisi hariç tümüZatch Bellve yaklaşık bir düzineKibabölümler.Kaynak: Neb'ler