Toukiden: Kiwami Game'in 'Infinite Mission' Fragmanı Yayınlandı

Toukiden: Kiwami Game'in 'Infinite Mission' Fragmanı Yayınlandı

Oyun 31 Mart'ta PS4, PS Vita'ya gidiyor

İNEK tekmoAmerican, Pazar günü Toukiden: Kiwami oyununun 'Infinite Mission' Fragmanını yayınlamaya başladı. Yeni oyun modu, oyuncuların sonsuz sayıda Oni ile savaşmasına izin verecek.

KOEI Tecmo America serbest bırakmak 31 Mart'taki oyunOyun istasyonu4 ve PS Vita. avlanma eylemioyunpaketli ve dijital versiyonları mevcut olacaktır. Şirket, oyunun PS Vita için orijinal Toukiden: The Age of Demons oyununun iki katı büyüklüğünde olduğunu ve 'yeni silahlar, yeni keşfedilen Oni, yeni Mitama (100'den fazla yeni Mitama), yeniavcılar, yeni hamleler ve iki kat daha fazla aşama.' Avrupa, oyunu 27 Mart'ta PlayStation 4 ve PS Vita'da alacak.

Oyunun üç yeni karakteri, savaşçılar Reki, Sōma ve Horō. Yeni silahlar arasında çivili bir sopa, tabanca ve naginata yer alıyor. Yeni 'Extreme Destroyer' yeteneği, oyuncuların aynı anda birden fazla alana vurmasını sağlar. Oyuncular, kayıtlı oyun verilerini Toukiden: The Age of Demons'tan aktarabilecekler.Oyun, 28 Ağustos'ta Japonya'da PlayStation Vita ve PlayStation Portable için sevk edildi. Normal PlayStation Vita sürümü 5.800 yen (yaklaşık 57 ABD Doları), indirilebilir sürüm ise 5.143 yen (51 ABD Doları) fiyatla satılıyor. Normal PlayStation Portable sürümü 4.800 yen (47 ABD Doları) ve indirilebilir sürüm 4.286 yen (42 ABD Doları) tutarındadır. Hazine Kutusu baskısı paketlenmiş bir Tenko peluş, sanat kitabı, film müziği CD'si ve altı karakter kostümü için bir indirme kodu. Set, PlayStation Vita için 11.800 yen (116 ABD Doları) ve PlayStation Portable için 10.800 yen (106 ABD Doları) olarak satıldı. Oyunun ilk kopyaları ayrıca Sōma ve Reki kostümleri için bir indirme kodu içeriyordu.

Orijinal oyunAyarlamakZamansal bir felaketten birkaç yıl sonra iblisleri insan dünyasına saldı. Oyuncular, dünyayı yeni tehditten kurtarmakla görevli bir iblis avcısını kontrol ediyor. Musou'yu (Warriors) geliştiren stüdyo Omega-Forcefranchise,gelişmişbaşlık veHidari(fraktal,Natsu-iro Kiseki,Canlı Operasyon) oyun için karakterleri tasarladı.

Haziran 2013'te Japonya'ya gönderilen orijinal oyun,takip ettiileSalıvermeŞubat 2014'te Kuzey Amerika ve Avrupa'da. Urasuke Ayano ayrıcabaşlatılandijital prequel manga Toukiden WoniuchiSony2013 yılında Okuyucu Mağazası.