Transformers Devastation Oynanış Videosu Öne Çıkanlar Bumblebee

Transformers Devastation Oynanış Videosu Öne Çıkanlar Bumblebee

eylem,Platin OyunlarPS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, PC için tek oyunculu oyun geliştirmek

ResmiFacebookActivision için sayfa vePlatin Oyunlar' Transformers Yıkım oyunu başladı yayın Akışı Cuma günü oynanacak oyun için bir oynanış videosuyaban arısı. İki şirket olacak serbest bırakmak üzerindeki oyunOyun istasyonu3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC 6 Ekim'de.

Facebook sayfası da gönderildi Bumblebee için bir profil resmi.Kenji Saito(Metal Gear Rising: Revengeance), Bayonetta 2 ve The Legend of Korra'dan çalışanların yer aldığı oyunun geliştirme ekibini yönetiyor. Oyun yalnızca tek oyunculudur ve oyun, oyuncu karakterleri için yalnızca Autobot'a özel bir liste sunar. Oyun sadece 1980'lerin orijinal animasyon serisinden değil, aynı zamanda IDW'nin devam eden Transformers çizgi romanlarından da ilham alıyor.

bir öncekine göre listeleme , oyunda beş oynanabilir Autobot olacak: Optimus Prime, Bumblebee, Sideswipe, Wheeljack ve Grimlock.Peter Cullen(En İyi Başbakan),Dan Gilvezan(Yaban arısı),Frank Welker(Megatron ve Soundwave) ve orijinal 1980'lerin animasyon televizyon dizisindeki diğer seslendirme sanatçıları rollerini yeniden canlandırıyorlar.

[Aracılığıyla Seibertron ]