TV Tokyo, Naruto'yu Crunchyroll Worldwide üzerinden yayınlayacak (Güncelleme 2)

TV Tokyo, Naruto'yu Crunchyroll Worldwide üzerinden yayınlayacak (Güncelleme 2)

Japonca yayından 1 saat sonra İngilizce aboneler için ücretli abonelikler 8 Ocak'ta başlayacak

Japon yayıncıTV Tokyosahip olmak ilan edildi dizinin İngilizce altyazılı bölümlerini yayınlamaya başlayacağını söyledi.narutoJapon yayınlarından yaklaşık bir saat sonra anime serisi, dünya çapındaki ücretli aylık aboneleregevrek rulo8 Ocak 2009'da video hizmeti.

Crunchyroll, ücretli aboneler onları gördükten yedi gün sonra bölümlerin ücretsiz İnternet akışını sağlayacak. Bu, çevrimiçi video hizmetlerininJoostvehuluaracılığıyla aynı bölümlerin kendi ücretsiz akışını sağlıyorlar.Medya. Medyailan edildibugün erken saatlerde, resmi web sitesinde yeni bölümlerin ücretsiz akışlarını barındırmaya da başlayacak.naruto.com15 Ocak'ta web sitesi.

8 Ocak'ta Crunchyroll, kullanıcılar tarafından gönderilen videoları ve bireylerden gelen diğer içerikleri kabul etmeyi durduracak ve yalnızca telif hakkı sahipleri tarafından onaylanan videoları barındıracaktır. Gonzo veAyak AnimasyonuCrunchyroll'da yayın yapmaya karar veren diğer iki Japon anime telif hakkı sahibidir. YSAröportaj yapıldıCrunchyroll'un kurucusu Vu Nguyen, Mart ayında.Resim ©Masashi KishimotoScott/Şueisha, TV Tokyo, Pierrot

Güncelleme: BB izle raporlar TV Tokyo, Naruto da dahil olmak üzere beş anime dizisi dağıtacak vegintama, Japonya'da yayın yaptıkları aynı gün dünya çapında. ANN, bu makaleye daha fazla arka plan bilgisi ekledi.

Güncelleme 2: Crunchyroll'un sahip olduğugönderildiTV Tokyo'nun Naruto hakkındaki basın açıklamasındaki ayrıntıları doğrulayan bir basın açıklaması.