Ultimate Ninja Storm 4 Oyunu Hinata, Sakura, Sasuke'nin Son Sürümünü Ekliyor

Ultimate Ninja Storm 4 Oyunu Hinata, Sakura, Sasuke'nin Son Sürümünü Ekliyor

Versiyonunaruto2015 PS4 oyunu için onaylanan en son filmden

dergisinin bu yılki sekizinci sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü açıklıyorSon -Film Naruto-Hinata Hyūga, Sakura Haruno ve Sasuke Uchiha'nın versiyonları, oyunun yanında oynanabilecek.Bandai Namco Oyunları' yaklaşan dövüş oyunu Naruto ShippudenNarutimate Fırtına 4 ( Naruto Shippūden: Nihai Ninja Fırtınası 4 ).


Dergi ayrıca oyuncuların filmden 'o savaşı' yeniden yaratabileceklerini de listeliyor.

Oyun sadece şurada mevcut olacak:Oyun istasyonu4 Japonya'da, ancak aynı zamanda piyasaya sürülecekMicrosoftXbox 360 ve PC üzerindenBuharbatıda. Bandai Namco Games olacakgemienSiberBağlantı2-Bu yıl Japonya'da geliştirilen oyun.Shueisha'nın Şubat sayısıZ atlamadergimeydana çıkarmakgeçen ay Naruto Shippuden Naruto Fırtına 4 dizi tarihindeki en fazla sayıda dövüşçüye sahip olacak. Bu kadro, Hajirama ve Madara arasındaki mücadeleden karakterlerin yanı sıra The Last -Naruto the Movie- karakterlerini de içeriyor. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.

Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump dergisi, oyunun Narutimate Storm (Ultimate Ninja Storm) serisinin son versiyonu olduğunu ve dövüş oyunu serisinin 'bir sonraki aşamaya geçtiğini' söylüyor.