Ultimate Otaku Teacher Anime Akışı için Funimation

Ultimate Otaku Teacher Anime Akışı için Funimation

Ayrıca: Love: Redux canlı aksiyon dizisi

FUNimation EğlenceCumartesi günü Ultimate Otaku Teacher'ı yayınlayacağını duyurdu (Denpa Kyōshi - O Nihai Bir Öğretmendir) televizyonanimeve canlı aksiyon Japon draması Love: Redux (Renai Jidai). Şirket, Ultimate Otaku Teacher için hem akış hem de ev video haklarına sahip olduğunu belirtti.

Ultimate Otaku Teacher'ın hikayesi merkezler manga, anime ve oyunlara takıntılı genç bir adam olan Junichiro'nun etrafında. Henüz 17 yaşındayken Nature and Science dergilerinde makaleler yayınlayan genç bir dahiydi. Ancak, üniversiteden mezun olduktan sonra anime blogunda bir NEET (Eğitim, İstihdam veya Eğitim Değil) oldu. Kagami'nin hayatını mahvetmesini izleyemeyen kız kardeşi Suzune, onu gittiği Ichō Akademisi'nde çalışmaya başlar. Okulun yönetim kurulu başkanı Koyomi Hiiragi, Kagami'yi öğretmen olarak yeni hayatına atar.

masato sato(Dava kapandıbölüm eps 333-504) dizi senaryoları ile diziyi yönetiyor.Atsushi Maekawa(Avcı × Avcı,Lupin III, Dedektif Conan'a Karşı Filmi)A-1 Resimleri.Isao Sugimoto(kızlar ve tanklar,Stigmata II'nin Qwaser'ı) karakterleri tasarlıyor veRyuuichi Takada(Amnezi'nin alacakaranlık kızı,bu[e-posta korumalı]) müziği besteliyor.Asakura, Natsukawa ve Amamiya, ünite olarak 'Youthful Dreamer' açılış temasını gerçekleştiriyorlar.DeneyinYelken' ve idol grubuTokyo Performans Bebeği(Genç Kindaichi'nin Dosyası Geri Dönüyor) bitiş temasını gerçekleştiriyor.

Takeshi Azumamangayı başlattıŞogakukan'sHaftalık Shonen PazarManganın Japonca başlığı kelimenin tam anlamıyla 'Elektromanyetik Dalga Öğretmeni' anlamına gelir ve bu terime bir göndermedir. denpa-kei aşırı otaku gibi tuhaf davranan insanlar için. Argo, eylemlerinin elektromanyetik dalgalardan kaynaklandığını iddia eden insanlardan türetilmiştir ( denpa ) teslim aldılar.

Funimation, Love: Redux'un romantizm hikayesini anlatıyor:

Toplantı. İlk buluşma. Sevda. Düğün. Her büyük aşk hikayesinin formülü. Ama Haru ve Riichiro için değil. Kader bir karşılaşma ikisini bir araya getirdi, ancak bir araya gelip otostop çektikten sonra ilişkileri standarttan keskin bir sapma alıyor.Aşk Tarifive genç çiftin yolları ayrılmak zorundadır. Çift, karaoke takılmaları, yıl dönümü akşam yemeği tarihleri ​​ve samimi anlar aracılığıyla manyetik bağlarını şımartmaya devam ettikçe, normalde özlemle ve nihayetinde kabullenmeyle sonuçlanacak olan şey çok daha karmaşık hale gelir. Eski sevgilinin tükürüğünden sonra artık yeter diye karar verirler ve yeni biriyle tanışırlar. Ama bu kadar kimya ve tarihle, yolları ayırmak doğru karar mı? Başarısız bir aşk yeniden alevlenebilir mi, yoksa sonundan sonra hayat ve aşk var mı?

Manami Higa'nın (canlı aksiyon) başrolde oynadığı diziGTO: Büyük Öğretmen Onizuka, Mavi Kod) veShinnosuke Mitsushima(canlı aksiyonHana-Kimi), prömiyeri yapıldı 2 Nisan'da Japonya'da. Funimation ortaya çıkaracakeşzamanlı yayınlansman tarihi ve saati gelecekte.

Funimation, hayranların daha fazla Japon dizisi görmek istemeleri durumunda Love:Redux'un eşzamanlı yayınını izlemelerini ve şirkete geri bildirimde bulunmalarını istedi. Şirket, odağını animeden uzaklaştırmayacağını, bunun yerine 'Japon medyasının hayranları için daha fazla içerik eklediğini' ekledi.