Ultra Street Fighter IV'ün Elena Fragmanı Yayınlandı

Ultra Street Fighter IV'ün Elena Fragmanı Yayınlandı

Saki FujitaNisan ayında Kenyalı dansçıyı seslendiriyorSüper Sokak Dövüşçüsü IVGüncelleme

CAPCOMresmiYoutubekanal başladı yayın Akışı Ultra Street Fighter IV güncellemesi için bir fragmanSüper Sokak Dövüşçüsü IVCuma günü video oyunu. Fragman, yeni filmlerden biri olan Elena'yı tanıtıyor.karakterlergüncellemenin dövüş oyununun kadrosuna ekleneceği. Elena'nın seslendirdiğiSaki Fujita(Vocaloid'den Hatsune Miku,Tanımlanamayanla nişanlıKonoha).

Elena videodaki yüzüğe girdiğinde, altyazıları 'Sana dansımı göstereceğim!' diyor. Yardımcı yapımcı Tomoaki Ayano, Elena'nın Sakura'ya karşı ana saldırılarını gösterdiği videonun geri kalanını tanıtıyor. Elena, Street Fighter serisinde kendini iyileştirebilen tek karakterdir.

Oyunun kadrosuna yapılan diğer yeni eklemeler arasında Poison, Hugo ve Rolento yer alıyor.Oyun Japonya'da satışa çıkacakOyun istasyonu3 ve Xbox 360 bu yıl daha sonra ve ayrıca bu Nisan'da bir arcade sürümü için planlanıyor. OlacakmevcutNisan ayında Kuzey Amerika ve Avrupa'da dijital indirme için. Güncelleme iki versiyonda yayınlanacak: Super Street Fighter IV'e zaten sahip olan oyuncular için bir indirme versiyonu 14,99 ABD Dolarına satılacak ve mevcut tüm indirilebilir içeriğe sahip bir disk versiyonu da 39,99 ABD Doları karşılığında piyasaya sürülecek.