Ultraman Geed Serisi Yıldız Tatsuomi Hamada İle Tanıtıldı

Ultraman Geed Serisi Yıldız Tatsuomi Hamada İle Tanıtıldı

16 yaşındaki Hamada, Ultraman Zero antagonisti Belial'in oğlunu oynuyor

Tsuburaya Productions açıldı Perşembe günü bir web sitesi ortaya çıkartmak Ultraman Geed ('Jeed' olarak telaffuz edilir), yeni Ultraman serisiTV Tokyove bağlı kuruluşları 8 Temmuz'da başlayacak olan dizi, Cumartesi günleri saat 09.00'da ekrana gelecek ve 25 bölüm sürecek.

16 yaşındaki oyuncuTatsuomi HamadaUltraman Geed'e dönüşebilen Riku Asakura'yı oynuyor. Karakter, düşmanı Belial'in oğludur.franchisekarakter Ultraman Sıfır. Hamada ayrıca 2010 yapımı Ultraman Zero: The Revenge of Belial filminde de yer aldı. Hamada, franchise tarihindeki en genç başrol oyuncusu.

Tsuburaya Productions ayrıca gösterinin ilk tanıtım videosunu ve Hamada'dan bir mesaj videosunu yayınlıyor.Tsuburaya Productions ayrıca Riku'nun dönüşüm maddesi olan 'Geed Riser'ı da ortaya çıkardı.

Koichi Sakamoto(009-1: Başlangıcın Sonu, Kamen Rider Ghost) gösteriyi yönetiyor veOtsuichi(Seni arıyorum,Got,Oblivion Adası: Haruka ve Sihirli Ayna) seri kompozisyondan sorumludur.

Ultraman yapım şirketi Tsuburaya Productionsdosyalanmış13 Şubat'ta Japonya'da 'Ultraman Geed' için bir ticari marka için.

En son Ultraman diziler , Ultraman Orb, geçen Temmuz'da prömiyer yaptı ve Aralık'ta sona erdi. Gekijōban Ultraman Küresi - Kizuna no Chikara Okari Shimasu (Ultraman Küre Filmi - Tahvillerin Gücünü Ödünç Alacağım)film11 Mart'ta Japonya'da sinemalarda gösterime girdi.

Kaynaklar: Spor Hochi , Mainichi Shimbun'un Eski Web aracılığıyla Hachima Kiko