Ultraman Ginga S Film'in 3. Fragmanı Savaşları Önizliyor

Ultraman Ginga S Film'in 3. Fragmanı Savaşları Önizliyor

10 Ultra Warriors'ın yer aldığı film 14 Mart'ta vizyona giriyor

için resmi web sitesi tokusatsu dizilerUltraman Ginga S başladı yayın Akışı Gekijōban Ultraman Ginga S Kessen için Cuma günü üçüncü tanıtım fragmanı! Ultra 10 Yushi!! (Ultraman Ginga S the Movie: Showdown! Ultra 10 Warriors!!)film.Tatsuhisa Suzukiniyetyıldızyeni kötü adam, Etalger olarak.

Film, 14 Mart'ta Japonya'da vizyona girecek. Filmde, Dünya barışı yeniden kazandı, ancak aniden Ultra Ginga ve Ultra Victory'ye meydan okumak için yeni bir düşmanla birlikte devasa bir uzay-zamansal kale ortaya çıkıyor. UPG (Ultra Parti Muhafızları), araştırmak için Musashi Haruno/Ultraman Cosmos ile bir araya gelir. Kadın savaşçı Alena'nın kale içinde çeşitli Ultra savaşçıları mühürlediğini keşfederler.

Bir saatlik film oynayacakTakuya NegishiHikaru Raido/Ultraman Ginga olarak, Shō/Ultraman Victory olarak Kiyotaka Uji, Musashi Haruno/Ultraman Cosmos olarak Taiyo Sugiura veArisa KomiyaUltra savaşçıları tuzağa düşürmek için büyülü bir ayna kullanan kadın savaşçı Alena olarak. Sitede ayrıca oyuncular Ryūichi Ōura (Ultraman Ginga S'de Kaptan Yoshiaki Jinno), Yukari Taki (Ultraman Ginga S'de Arisa Sugita),Takahiro Kato(Ultraman Ginga S'de Gōki Matsumoto), Takuya Kusakawa (Ultraman Ginga'da Tomoya Ichijōji),Rina Koike(Ultraman Ginga S'de Sakuya) veMoga Mogami(Ultraman Ginga S'deki Mana).Dizi yönetmeniKoichi Sakamoto(biniciler geldiFourze, Kyoryuger, Aka x Pink) filmi yönetmek için geri dönecek.Yuji Kobayashi(Güzel Koruyucu Sailor Moon Kristal,Kesin Gülümseme!) veTakao Nakano(The Rug Cop, Blind Beast vs. Cüce) senaryoyu kaleme alıyor. Rock grubuALFEE'sToshihiko Takamizawatema şarkısını yazacak.

[Aracılığıyla Tokusatsu Ağı ]