Valkyria: Azure Revolution Oyununun Teaser Videosu Kış 2016 Yayınını Açıkladı

Valkyria: Azure Revolution Oyununun Teaser Videosu Kış 2016 Yayınını Açıkladı

Hikaye, karakter tasarımları ortaya çıktı; Birlikte verilecek 'Savaş demosu'Valkyria GünlükleriŞubat ayında yeniden

Segabaşlamak yayın Akışı Cuma günü Valkyria: Azure Revolution (Aoki Kakumei no Valkyria) rol yapma oyunu için bir tanıtım videosuoyuniçinOyun istasyonu4. Video, oyunun 2016 kışında Japonya'da piyasaya çıkacağını ortaya koyuyor. Video, oyunu 'ölüme karşı çıkan bir RPG' olarak tanımlıyor.

Videonun sonu da gösteriyor ki,Valkyria GünlükleriRemaster PS4 oyunu 10 Şubat'ta piyasaya çıkacak ve ilk baskı kopyaları Valkyria: Azure Revolution için 'Battle demo sürüm 1.0' için sınırlı bir ürün koduyla gelecek.Oyunun resmi web sitesinde ayrıca meydana çıkarmak karakterler ve hikaye hakkında daha fazla ayrıntının yanı sıra önemli bir görsel (yukarıda resmedilmiştir).Toshiaki Takayama(NeverDead ambalaj tasarımı, Kaijudi - Rise of the Duel Masters, Rage of Bahamut kart çizimleri) karakter tasarımlarından sorumludur.

Web sitesi hikayeyi anlatıyor:

Bol Ragnite'den 'büyü sanatı' geldi ve insanlara birçok nimet getirdi. İnsanlardan, Ragnite'ın endüstriyel potansiyelini gören ve onu sömürmek ve herkesin kullanımına sunmak için ağır büyü endüstrileri başlatan seçkin birkaç kişi vardı. Böylece dünyayı değiştiren büyük bir sanayi devrimi olan 'Azur Devrimi' başladı.

Azure Devrimi, Ragnite kaynağının tarihte bir dönüm noktası oluşturması ve savaşın çehresini değiştirmesiyle endüstriyi ve toplumu dönüştürdü. Monarşi çağı başlamıştı.

1853'te, Azure Devrimi'nin başlamasından yüz yıl sonra, küçük güney Avrupa ülkesi Jutland, dünyanın en büyük güçlerinden biri olan Rus İmparatorluğu'nun bir üssüne karşı bir saldırı başlattı. Prensiplerine uygun olarak, Rus İmparatorluğu ekonomik bir abluka ve ambargo ile misilleme yaptı ve zamanla Jutland yoksullaştı. Jutland, 'büyük güçlerin sömürgeciliğinden bağımsızlığını ve kurtuluşunu' ilan etti ve saflarında bir Valkyria kullanan Rus İmparatorluğu'na savaş ilan etti.

Daha sonra 'Mucizevi Kurtuluş Savaşı' olarak adlandırılacak şeye katılan genç erkekler ve kadınlar, tarihin en büyük suçluları olarak yargılanacak. Bu, kişisel intikam güdüsünü gizleyen bir kurtuluş savaşıdır.


Amleth, oyunun kahramanı ve Jutland Krallığı'nın Anti-Valkyria Biriminin komutanı.


Ophelia, oyunun kahramanı ve Jutland Krallığı'nın prensesi, büyü sanatlarını şarkı yoluyla kullanabiliyor.


Brunhild, 'Orakçı' adlı bir Valkyria olup İmparatorluğa 'Yüzük' sözleşme.

Oyunun grafik motoru, oyunun bir tabloya benzemesi için oyunun grafiklerindeki ince ayrıntıları ve renkleri canlandırmak için 'GOUACHE' gölgelendiricisini kullanacak. Önceki Valkyria Chronicles oyunları, benzer şekilde benzersiz bir 'karakalem' efekti elde etmek için 'CANVAS' motorunu kullandı. Oyun ayrıca geleneksel RPG'leri andıran yeni bir 'LEGION' savaş sistemine sahip olacak, ancak aynı zamanda büyük orduların savaşlarını da canlandıracak.

Orijinal Valkyria Chronicles oyunları, 1930'ların Avrupa'sının kurgusal bir yeniden tasavvurunda yer almaktadır. İlk oyunda İmparatorluk, kaynaklarını talep etmek için tarafsız Gallia ulusunu işgal eder. Oyun, işgalci İmparatorluğa karşı savaşan Gallian askeri Militia'sında bir müfreze olan Squad 7'nin askerlerine odaklanıyor. Serideki ikinci ve üçüncü oyunlar, farklı Gallia askeri birimlerine odaklanıyor.

Sega, 2008'de Japonya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da PlayStation 3'te ilk Valkyria Chronicles oyununu yayınladı ve 2010'da PlayStation Portable'da Valkyria Chronicles II'yi piyasaya sürdü. Sega ayrıca Valkyria Chronicles III'ü PSP'de 2011'de piyasaya sürdü, ancak piyasaya sürmedi Batı'da. Sega, Valkyria Chronicles'ı Kasım 2014'te PC'de yayınladı.

Serinin ilk oyunuesinlenilmiştarafından 26 bölümlük bir televizyon anime dizisiA-1 Resimleri2009 yılında. Üçüncü oyunesinlenilmiş2011 yılında 2 bölümlük orijinal video animasyonu.

Kaynaklar: İç Oyunlar , Oyuncu