Valkyrie Drive Projesi Anime, Video Oyunları TV İle Başlıyor

Valkyrie Drive Projesi Anime, Video Oyunları TV İle Başlıyor

Senran Kagurayaratıcı,Hiraku Kanekoyönetmen dümen projesi

Marvelous, Valkyrie Drive karma medyasını duyurdu proje Cumartesi günü AnimeJapan 2015 etkinliğinde. Proje şunları içerecektir:Valkyrie Sürücüsü: Deniz Kızı- televizyon animesi, Valkyrie Drive -Bhikkhuni- konsol oyunu ve Valkyrie Drive -Siren- akıllı telefon oyunu.

Web sitesi ayrıca Cumartesi günü projenin ilk tanıtım videosunu yayınlamaya başladı. Video, seslendirme sanatçısı ve şarkıcının 'Oh No, Oh No' adlı resim şarkısını içeriyorHitomi Harada(Baka ve Test - Canavarları Çağır,bu[e-posta korumalı]Külkedisi Kızlar.)

Kadın: Valkyrie Sürücüsü
Kız: Çakışan kalpler.
Kadın: Rezonansa giren bedenler.
İkisi de: Bu ikisinin bir olmasının hikayesi.

Senran KagurayaratıcıKenichiro TakakiveHiraku Kaneko(Make-Ki! Savaşan Venüs 2,Stigmata'nın Qwaser'ı,Manyu Yürüyüş-ch) projeyi yönetiyorlar. Bir sonraki sayıKadokavaHaftalık Famitsu dergisi, projenin konsol oyunuyla ilgili ayrıntıları Perşembe günü açıklayacak.Kaneko, ARMS stüdyosunda Valkyrie Drive: Mermaid- televizyon animesinin karakterlerini yönetiyor ve tasarlıyor.Yousuke Kuroda(Mobil Takım Gundam 00,jormungand,Savaş Uşağı Hayate) seri kompozisyondan sorumludur.

'Güzel kız seksi savaş aksiyonu' animesi beş yapay adada geçiyor.Mikako Izawa(Yeniden Can!,Futsū no Joshikōsei ga Locodol Yattemita) adı 'kız vasi' anlamına gelen Mamori Tokonome'yi (sağ alttaki resimde) oynayacak.Yuka Iguchi(Haganay,kızlar ve tanklar,Can Colle) Mirei Shikishima oynayacak (sol altta resimde).

Valkyrie Drive -Bhikkhuni- konsol oyununun sloganı 'Kızlar vücutlarını silah olarak kullanır' şeklindedir. Ana döküm ve personel üyeleri şunlardır:

  • Muazzam göğüs yapımcısı: Kenichiro Takaki
  • Karakter tasarımı: Mana Kakkowarai
  • Üretim: Muhteşem
  • Geliştirme: Meteorise
  • Aya SuzakiRinka Kagurazaka olarak
  • Kanae ItōRanka Kagurazaka olarak

Marvelous'un 'güzel kız seksi sosyal oyunu' Valkyrie Drive -Siren-'in sloganı 'Kızların düşünceleri en güçlü silahlar haline gelir!' Temel oyun ücretsiz olacak, ancak oyun içi öğeler ek bir ücret karşılığında sunulacak.

Oyunun hikayesinde, kadın karakterler gizemli yapay ada Siren'den geçiyor. Kızlar, yaşam tarzlarını sürdürmek için benzersiz yeteneklerini kullanır ve kadere karşı savaşır.

masahiro clekarakterleri tasarlıyor.Ayaka Ohashi(Aikatsu!,EUREKA YEDİ AO,Tesagure!) Setsuna Kisaragi oynayacak (yukarıdaki resimde) veAzusa Tadokoro(Aikatsu!,Tokyo ESP,Karanlıkta Brynhildr) Urara Sashō oynayacak (yukarıdaki resimde solda).

Gömülü video için Kagayaki'ye teşekkürler.

Kaynak: Haftalık Famitsu

Resimler © Muhteşem
©Valkyrie Sürücü Projesi