Vampir Kozmonot Anime Tsuki'den Laika'dan Nosferatu'ya Daha Fazla Oyuncu, Personel, Şarkı Bilgisi, Ekim İlk Çıkışını Açıkladı

Vampir Kozmonot Anime Tsuki'den Laika'dan Nosferatu'ya Daha Fazla Oyuncu, Personel, Şarkı Bilgisi, Ekim İlk Çıkışını Açıkladı

Ali Projesi,Chimaşarkılar yapmak;Takaya Haşi,Masaki Terasoma,Kikuko Inouedaha fazla katılım

Televizyonun resmi Twitter hesabı anime nın-ninKeisuke Makinovekarei'sTsuki'den Laika'ya, Nosferatu'ya(The Moon, Laika ve Nosferatu) hafif roman serisi, Perşembe günü animenin ek kadrosu ve personeli, tema şarkısı bilgileri, Ekim galası, yeni ana görsel ve karakter tasarımlarını açıkladı.

Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:

  • Takaya HaşiSlava Korovin olarak
  • Masaki TerasomaTeğmen Victor olarak
  • Kikuko InoueNatalya olarak
  • Kenichi OgataFyodor Gergiev olarak
  • M.A.O.Lyudmila Halrova olarak
  • Hiroki Touchianlatıcı olarak

Taiji Kawaguchi, yönetmen yardımcısı olarak görev yapıyor.Akihiro Hirasawasanat tasarımcısıdır veGoichi Iwahata,Noritaka Suzuki, ve Arvo-Design pervane tasarımlarını üstleniyor.Aiko Matsuyamarenk anahtarı sanatçısıdır.Hideki Imaizumifotoğrafın kompozisyon yönetmenidir vekiyoshi hirosedüzenleme yapıyor.Takatoshi Hamanoses yönetmenidir veYasunori Mitsuda( Krono Tetikleyici, Xenogears,Kara Butler: Sirk Kitabı,Inazuma Onbir ) müziği besteliyor.rock grubuAli Projesi'Hi no Tsuki' (Scarlet Moon) açılış tema şarkısını seslendiriyor ve şarkıcı-söz yazarı kapanış tema şarkısı 'Arifureta Itsuka'yı (Everyday Someday) seslendiriyor.

Anime, Ekim ayında gösterime girecek.Tokyo MX, BSNTV,televizyonu arıyorum, veKBS Kyotokanallar.

Orijinal romanların hikayesi, dünyayı iki süper güce bölen uzun bir savaştan 10 yıl sonra kurgusal bir dünyada geçiyor: doğuda Zirnitra Cumhuriyetleri Birliği ve batıda Arnak Birleşik Krallığı. Bu süper güçlerin her ikisi de şimdi bir uzay yarışında birbirlerine karşı hırslarını test ediyor. 1960 yılında, Birliğin Başbakanı Gergiev, insanlı görevleri son sınıra kadar başlatmak için prestijli bir plan olan Project Mechtat'ı (Dream) duyurdu. Bu amaçla Birlik, kozmonot adaylarının uzaya planlanan insanlı görevler için yarıştığı ve bilim adamlarının bunu gerçekleştirmek için teknolojiyi geliştirdiği, hepsi bir gizlilik ortamında, izole edilmiş Laika 44 şehrini kurar.

Hikaye, yedek bir astronot adayı olan Lev Leps ve yeni arkadaşı vampir Irina Ruminescu'ya odaklanıyor. Cesur yeni bir Operasyon Nosferatu'nun bir parçası olarak Project Mechtat, Irina'yı uzayda beklenen çeşitli koşullar için bir test konusu olarak ve nihayetinde insanlı bir görevin parçası olarak kullanacak ve Lev, Irina'nın bir kozmonot olarak eğitimini denetleyecek. Her ikisi de kendi sebeplerinden dolayı uzaya gitmeyi hayal eder.

Daha önce duyurulan oyuncu kadrosu şunları içeriyor:

Megumi HayashibaraIrina Ruminescu olarak

Kouki UçiyamaLev Leps olarak

Satoshi HinoMihail Yaşin olarak

Mikako KomatsuRoza Plevitskaya olarak

Gri GövdeAnya Simonyan olarak

Daha önce açıklandığı gibi,Akitoshi Yokoyama(tatlı tatlım evren,Fotoğraf Kano) animeyi yönetiyorArvo Animasyon. Orijinal roman yaratıcısı Keisuke Makino, animenin dizi senaryolarından sorumlu.Hiromi Kato(ben bir melek olacağım,Kobato.,Hakkenden: Doğunun Sekiz Köpeği) karakterleri tasarlıyor.Yuji Kaneko(öldür la öldür,Spriggan) sanat yönetmenidir.

Şogakukan' Gagaga Bunko hafif roman baskısı roman serisini Aralık 2016'da başlattı ve Roman serisinin altıncı cildi 18 Mart'ta gönderildi.sojihogu başlatılan romanlarından bir manga uyarlamasıKodanşa'sKomik Günlerweb sitesi Mart 2018'de yayınlandı, ancak Sojihogu'nun sağlık durumunun kötü olması nedeniyle Ocak 2019'dan itibaren süresiz olarak ara verdi. Henüz yeniden başlamadı. Kodansha, manganın ilk derlenmiş kitap cildini Kasım 2018'de yayınladı.

Kaynaklar: Tsuki'den Laika'ya, Nosferatu animesinin Twitter'ına hesap , komik natalie