Vampire Knight Manga Şubat'ta Yeni Bölüm Aldı

Vampire Knight Manga Şubat'ta Yeni Bölüm Aldı

Ayrıca: Kostümde daha fazla sahne oyunu kadrosu ortaya çıktı

Ocak sayısındaHakusenşa'sLaLadergisi cumartesi günü açıklıyorMatsuri Hinoonun yepyeni bir bölümünü çizecekVampir ŞovalyeManga, 10 Şubat'ta LaLaDX'in Mart 2015 sayısında yayınlandı. 'Vampire Knight Special Edition' bölümü 40 sayfa uzunluğunda olacak.

Sorun ayrıca, sahne oyunu için kostümlü Night Class'ın daha fazla kadrosunu ortaya çıkarıyor.adaptasyonAi Matsumoto Senri Shiki'yi, Riichi Amato Takuma Ichijo'yu, Chiaki Kyan Hanabusa Aido'yu ve oni Akatsuki Kain'i oynayacak.

'Erkek tarzı' giyimin kadın modeli Root,OynaSıfır Kiryu.Nogizaka46idol grup üyesi Yumi Wakatsuki, Yūki Cross'u oynayacak. 'Erkek tarzı' model Akira, Kaname Kuran'ı oynayacak. Diğer oyuncular Dahil etmek Karin OginoMaria Kurenai olarak,MichieKakimaru, Kaien Cross olarak veMai WatanabeShizuka Hio olarak.Ön biletler 6 Aralık'ta saat 10:00'da satışa çıkacak ve biletler 6,800 yen (yaklaşık 57 ABD Doları) tutarında olacak.Niconiconiyet ev sahibi 7 Aralık'ta saat 17:00'den itibaren altı saatlik canlı gösteri. 11:00'e kadar Japonya'da Root ve diğer oyuncularla birlikte.

Nelke Planlamave Be-Honest, 21 Ocak - 25 Ocak tarihleri ​​arasında Tokyo'daki Hakuhinkan Tiyatrosu'nda sahne oyunu düzenliyor. Nelke Planning'in sahip olduğuüretilmişsahneoynargibi diğer mangalarınAyın denizci eriveKodoça.

Kōji Tokuo senaryoyu yazıyor ve Shinnosuke Motoyama (koreografTenisin PrensivemakroMüzikalturmüzikaller) yönetiyor.

Manga, benzersiz okulu normal çocuklardan oluşan bir 'gündüz sınıfı' ve bir 'gece sınıfı' vampirlerden oluşan bir lise kızı olan Yūki'nin etrafında dönüyor. Vampirlerin insanlarla barış içinde bir arada yaşayabileceğini kanıtlamak için evlat edindiği babası ve müdürle birlikte çalışır, ancak okul - ve vampirler - birçok sır saklar.

Hino, mangayı 2004'te LaLa'da başlattı ve mangaBittigeçen yıl. Hakusensha, geçen Kasım ayında 19. ve son derlenmiş kitap cildini yayınladı veMedyason cildi geçen ay Kuzey Amerika'da yayınladı. Viz ayrıca 2008 Vampire Knight animesini de yayınladı.dizilerve OnunVampir Şövalye Suçlu takip et.