Vampire TV Anime Diabolik Lovers Eylül Ayında Kalacak

Vampire TV Anime Diabolik Lovers Eylül Ayında Kalacak

Resmi İnternet sitesi televizyon animesi içinadaptasyonnın-ninreddetme'sDiabolik severlervampir drama CD/PSP oyunu Perşembe günü dizinin Eylül ayında prömiyerini yapacağını duyurdu.AT-Xve yayın sitesiNiconico.

Hikaye altı sadist Sakamaki vampir kardeşin etrafında dönüyor. Yui Komori, ruhları görmekten ve poltergeist fenomenler yaşamaktan yine de rahatsız olan pozitif düşünen bir kızdır. Lisedeki ikinci yılında, babasının işi nedeniyle yeni bir okula - eğlence ve ünlüler için bir gece okulu - transfer olur. Öğrenci topluluğu arasında vampirler olduğuna dair söylentiler var ve Yui, Sakamaki kardeşlerle yaşamaya başlar.

Oyunun orijinal kadrosugeri dönenanime serisi içinShinobu Tagashira(AD ~ Da Capo ~karakter tasarımcısı/baş animasyon yönetmeni,Bu bir zombi mi?karakter tasarımcısı)yönetmenlikstüdyodaki animeZEXCS(D.C. ~ Da Capo ~,Kötülüğün Çiçekleri,Seni seviyorum de'.)Yuko Yahiro(B Gata H Kei - Yamada'nın İlk Kez) adapte oluyorYağmur yağıyorduanimasyon için orijinal tasarımları veSeiko Nagatsu(Futari wa Precure Splash Star,mokke) dizi senaryolarından sorumludur.Yuuki Hayashi(Robotik;Notlar,Kan bağı) müziği besteliyor.

Kaynak: animasyon.tv