Verilen: Uragawa no Sonzai Anime DVD'sinde Yeni Grup Şarkısı Var

Verilen: Uragawa no Sonzai Anime DVD'sinde Yeni Grup Şarkısı Var

1 Aralık için ekran görüntüleriOADayrıca açıkladı

personeliVerilen: Uragawa hiçbir Sonzai(verilen: Kapak Tarafındaki Olan), yeni dayalı orijinal anime diskinatsuki kizu'in Given mangası Cuma günü, hikayedeki ünvan grubu Given'ın anime için aynı 'Uragawa no Sonzai' başlığıyla yeni bir şarkı çalacağını açıkladı.

Ekip ayrıca animenin yeni ekran görüntülerini de yayınladı.

ss02 ss03 ss04 ss05 ss06
ss01 ss02 ss03 ss04 ss05
ss06

Yeni anime, Given filminin etkinlikleri sırasında Mafuyu ve Ritsuka'ya odaklanacak. 1 Aralık'ta manganın yedinci cildinin sınırlı sayıda piyasaya sürülecek.Given televizyon animesi prömiyerini yaptıFuji TV'sNoitamiTemmuz 2019'da programlama bloğu. Anime, 'birerkek-aşkmanga' Noitamina'da yayınlanacak.gevrek rulo akışdizi yayınlandığı gibi ve hikayeyi anlatıyor:

Eskiden çalmayı çok sevdiği gitar ve çok eğlenceli bulduğu basketbol oyunları nedense cazibesini yitirdi...

Bu, Ritsuka Uenoyama'nın rastgele Mafuyu Sato ile tanışana kadar oldu. Ritsuka, günlük hayatında müziğe olan tutkusunu kaybetmeye başlamıştı ama sonra Mafuyu'nun ilk kez şarkı söylediğini duyuyor. Şarkı kalbinde yankılanır ve aralarındaki mesafe değişmeye başlar.

Verilen anime filmiaçıldıAğustos 2020'de Japonya'da. Crunchyroll başladı yayın Akışı 2 Şubat'taki film, Fuji TV'nin yeni Blue Lynx erkek aşk animesietiketGiven filminin yapımcılığını üstlendi. Televizyon animesi lise öğrencileri Ritsuka ve Mafuyu'ya odaklanıyor, ancak film Haruki, Akihiko ve Ugetsu yetişkinlere odaklanıyor.

Manga ayrıca ayrı bir canlı aksiyona ilham veriyor diziler 17 Temmuz'da Fuji TV'nin FOD (Talep Üzerine Fuji TV) yayın hizmetinde giriş yaptı. Crunchyroll yayın Akışı Japonya'da piyasaya sürüldüğü gibi dizi.

Kaynak: komik natalie