Verizon'un go90 Hizmeti, Anohana, God Eater Anime'nin Yalnızca İngilizce Dublörlerini Yayınlayacak

Verizon'un go90 Hizmeti, Anohana, God Eater Anime'nin Yalnızca İngilizce Dublörlerini Yayınlayacak

Site ayrıca FMA Brotherhood'u yayınlamayı planlıyor,Madoka Büyüsü,YILDIZ, daha fazla hizmet

Amerika AniplexCumartesi günü Anime Weekend Atlanta'daki endüstri panelinde, dizinin İngilizce dublajlarını yayınlayacağını duyurdu.anohana: O Gün Gördüğümüz ÇiçekveTanrı yiyenanime yalnızca Verizon Media'dagit90Ekim ayında başlayan akış hizmeti. Şirket ayrıca yayın yapmayı planlıyorFullmetal Alchemist: Kardeşlik,Magi Madokes büyülü kız,Kılıç Sanatı Çevrimiçi,Gürren Lagann, veSıfır kaderhizmette.

go90, Verizon'un video içeriği ve platformlarından oluşan dijital medya ağının bir parçasıdır ve iOS ve Android'deki bir uygulama aracılığıyla veya resmi web sitesinde erişilebilir. İnternet sitesi . go90, içeriğini yayınlamak için ücret gerektirmez.

Tam Blu-ray Disk kutu seti anohana 31 Ekim'de piyasaya sürülecek. Sette 60 sayfalık bir kitapçık, sert kutu ve aşağıdaki şekilde gösterilen paket yer alacak:Masayoshi Tanaka, ve İngilizce dublaj hataları ve yorumlar. Amerika Aniplexprömiyeri yapıldıbu yılki bir panel sırasında dubAnime FuarıTemmuz ayında kongre.2011 televizyon animesitakip ettiBeş yıl önceki bir trajedi nedeniyle ayrı düştükten sonra lisede yeniden bağlantı kurmaya çalışan birkaç çocukluk arkadaşı. Anime, bir 2013 filmi olan bir mangaya ilham verdi.devam filmi, ve 2015 canlı aksiyon özel .

Aniplex of America, God Eater'ı Blu-ray Disc'te İngilizce ile iki set halinde yayınladıdub29 Kasım ve 31 Ocak'ta. 13 bölümlük televizyon anime dizisi ilk olarak Temmuz 2015'te yayınlandı.