Viewster, Omakase Abonelik Kutusu Hizmetini Kapattı

Viewster, Omakase Abonelik Kutusu Hizmetini Kapattı

izleyiciLos Angeles ofisi, Omakase hizmetinin yeni sahibi olmadan Mart sonunda kapanacak

izleyiciInc. CEO'suRob PereydaPazartesi günü iş ortaklarına gönderilen bir e-postada, Viewster'ın Mart ayı sonunda Omakase abonelik kutusu hizmetini kapattığını duyurdu. E-posta, kapatma nedeni olarak sayıları 'Viewster AG'nin umduğu düzeyde veya zaman çizelgesinde ölçeklenmediğini' gösteriyor. Şirket, tüketicilerinin kutuyu veya akış hizmetini isteme eğiliminde olduğunu, ancak ikisini birden istemediğini belirledi.

Açıklamada ayrıca, hizmetin Hatsune Miku temalı üçüncü kutusunun hala geçerli olacağı belirtiliyor. 23 Mart gece yarısı son teslim tarihine kadar kutu siparişi verenlere teslim edilecektir.

Viewster şu anda Omakase hizmetini farklı bir sahiplik yapısı altında sürdürme seçeneklerini araştırıyor. Aksi takdirde, Viewster'ın Los Angeles merkezli ofisi Viewster Inc., ay sonunda kapanacak.Gizli kaynaklar, ANN'ye Omakase'i üçüncü taraf şirketlere satma ve yeni yatırımcılar bulma girişimleri olduğunu bildirdi, ancak sonuçta potansiyel alıcılar/yatırımcılar ve Viewster arasında herhangi bir anlaşma sağlanamadı.

izleyicibaşlatılanOmakase, Ağustos ayında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Birleşik Krallık'ta hem Viewster'ın web sitesi üzerinden video akışı hem de iki ayda bir ürün kutusu sunacak bir hizmet olarak. İlk iki kutu etrafında temalıydıöldür la öldürvenaruto.

Viewster'ın merkez ofisi Zürih, İsviçre'dedir, ancak Almanya'da da bir şubesi vardır. Şirket 2007'de kuruldu. Ücretsiz yayın sitesi reklamlarla destekleniyor ve kataloğunda anime, gerilim, bilimkurgu ve fantezi alanlarında 10.000'den fazla başlık var.