Viz, Death Note'u Onayladı

Viz, Death Note'u Onayladı

On iki bölüm zaten dublajlıOkyanus Stüdyoları

Medyasahip olmakonaylanmışİngilizce sürümü için seslendirme sanatçılarının isimleriÖlüm notu.Brad SwaileveAlessandro Julianiİki ana başrolü seslendirecek, Light Yagami ve L. Swaile bir anime olarak tanınıyorseslendirme sanatçısı, Quatre'ı seslendirerekGundam Kanadı, Dearka'daGundam Tohum, ve Rock içeriKara Lagün. Juliani ayrıca çok sayıda çizgi film, video oyunu ve animeye sesiyle katkıda bulundu, ancak son zamanlarda bir aktör olarak kariyere adım attı. Halen bilim kurgu televizyon dizisi Battlestar Galactica'da Teğmen Gaeta'yı oynuyor.

Brian Drummond(Hepsi icindeEscaflowne'nin Vizyonu; Gundam Seed'de Andy Waltfeld) Ryuk'u oynayacak, Misa'nın seslendirme sanatçısı ise Ryuk'u oynayacak.Shannon Chan-Kent. Seslerini buna ödünç veren ek seslendirme sanatçılarıdubiçerecek:

Rem:Colleen Wheeler
Soichiro Yagami:Chris Britton
Matsuda:Vincent Tong'u
Mogi:John Murphy
Ray Penber:Michael Adamthwaite
Aizawa:Trevor Devall
Dikkatli olmak:Jeremy Gönderen
Naomi Misora:Tabitha St Germain
Gider:Brian DobsonBu isimlerden birkaçı ilk olarak törende duyuruldu.Okyanus Stüdyoları18-20 Ağustos tarihlerinde Vancouver'da düzenlenen Anime Evolution kongresinde panel düzenlendi. Panelde Ocean temsilcileri ayrıca Death Note'un şu ana kadar on iki bölümünü seslendirdiklerini, Near ve Mello rollerinin henüz seçilmediğini belirttiler. Death Note'un ilk cildi 20 Kasım'da satışa çıkacak.