Viz Manga Dragon Ball Super, Gundam Thunderbolt, Rei Tōma'nın The Water Dragon's Bride'ını Ekliyor

Viz Manga Dragon Ball Super, Gundam Thunderbolt, Rei Tōma'nın The Water Dragon's Bride'ını Ekliyor

Ayrıca basılı baskıyı da planlıyorYu-Gi-Oh! Ark-V, için yeniden yayınlarRurouni Kenshin,Devrimci Kız Utena

Anime Haber Ağı'nın Yen Press sponsorluğundaki Anime Expo 2016 haber kapsamı.

Medyaadresinde ilan edildiAnime FuarıCuma günü lisans verdiği panelDragon Ball Süper,Su Ejderhasının Gelini, veMobil Takım Gundam Thunderboltmanga.

Viz ayrıca piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu.Yu-Gi-Oh! Ark-Vbasılı manga ve şirket yayınlayacakRurouni Kenshinmanga üçü bir arada omnibus sürümleri. Viz Media ayrıca bir yayın yayınlayacağını açıkladı.Devrimci Kız Utenamanga lüks kutu seti. Yu-Gi-Oh!'un basılı sürümleri! Arc-V ve Utena kutu seti 2017 ilkbaharında piyasaya sürülecek ve ilk Rurouni Kenshin omnibus hacminin 2017 kışı olması planlanıyor.

MedyayayınlananDragon Ball Super'in ilk birkaç bölümü geçen hafta çevrimiçi olarak yayınlandı ve seriyi kendi sayfasından basılı olarak yayınlamayı planlıyor.Şönen atlama2017 baharında başlayan baskı.Toyotaro başlatılandevam eden Dragon Ball Super animesinin manga uyarlamasıdizileriçindeŞueisha's Z atlama Geçen Haziran dergisi. Olay örgüsü, Boo ile olan belirleyici savaştan kısa bir süre sonra belirlenir ve hikayenin yeniden anlatılmasıyla başlar.Dragon Ball Z: Tanrıların Savaşı film. Chi-chi'nin para kazanmasını emrettiği Goku, daha fazla antrenman yapmak istediği halde çalışır. Bu arada, Videl'in kayınbiraderi olmak üzere olan Goten, ona bir hediye bulmak için Trunks ile bir yolculuğa çıkar.

Viz yayınlanmaya başlayacakRei ThomasThe Water Dragon's Bride (Suijin no Hanayome) mangasının 2017 baharındaShojo Beatdamga. tomabaşlatılaniçindeki mangaŞogakukanAylıkPeynir!dergisi Şubat 2015'te, Shogakukan ise Nisan ayında derlenmiş üçüncü cildi yayınladı.

Viz Media diziyi şu şekilde açıklıyor:

Göz açıp kapayıncaya kadar, Asahi adında modern bir kız, sıcak ve mutlu evinden kaçırılır ve bir su ejderhası tanrısına kurban edildiği garip ve gizemli bir dünyada mahsur kalır! Onu ne planlar bekliyor ve bu tanrıyla yüz yüze geldiğinde ne olacak?

Toma'nınArcana'nın ŞafağıdizilerBittiPeynir koşusu! 2013 yılında Viz Media diziyi lisansladı veyayınlanan2014 yılında Kuzey Amerika'da 13. ve son cilt.

Viz, Mobile Suit Gundam Thunderbolt'u bu sonbaharda Viz Signature baskısından çıkarmaya başlayacak.

Viz hikayeyi şöyle anlatıyor:

Efsanevi bir savaş ve hayatta kalmanın destansı hikayesiGundamEvren! 0079 yılında Evrensel Yüzyılda, insanlık Dünya ve Sides olarak bilinen devasa uzay kolonileri arasında bölünmüştür. Side 3 olarak bilinen koloni, bağımsızlığını Zeon Prensliği olarak ilan eder ve Dünya Federasyonu'na savaş ilan eder. Çatışma bir yıllık işaretine yaklaşırken, Dünya Federasyonu ve Zeon güçleri, yok edilen kolonilerin enkazıyla yaralanan bir uzay alanı olan Yıldırım Sektörü için şiddetli bir savaşta kilitlenir.

Yasuo Ohtagaki başlatılanShogakukan'daki mangaBüyük Çizgi Roman Üstündergisi Mart 2012'de ve Shogakukan, 24 Haziran'da sekizinci derlenmiş kitap cildini yayınladı.

mangaesinlenilmişMobile Suit Gundam Thunderbolt net anime veMobile Suit Gundam Thunderbolt: Aralık Gökyüzüyönetmenin kesme filmidüzenleme.doğru şeylerniyetserbest bırakmakFilmin 2 Temmuz'da hem İngilizce hem de Japonca sesli bir ithal baskısı.