Viz Media Lisansları Junji Ito'nun Tomie Manga'sı

Viz Media Lisansları Junji Ito'nun Tomie Manga'sı

Ayrıca derlenmiş hacim için planlarplatin uç,JoJo'nun Tuhaf Macerası: Stardust CrusadersDelüks versiyon

Medyailan edildiAnime BostonCumartesi günü lisanslı olduğujunji ito'sTommanga ve bu kış bir ciltli derlenmiş cilt halinde yayınlamayı planlıyor. Sürüm, Viz Media'nın deluxe sürümlerine benzer olacaktır.Gyoveuzumaki.

Viz Media diziyi şöyle anlatıyor:

Korku manga ustası Junji Ito'nun uzun zamandır beklenen ilk serisi Tomie, yeni, lüks bir çok amaçlı ciltli baskıyla geri dönüyor! Tomie Kawakami, uzun siyah saçlı ve sol gözünün hemen altında bir güzellik işareti olan bir femme fatale'dir. Kurban genellikle Tomie'nin kendisi olsa da, neredeyse her erkeği baştan çıkarabilir ve onları cinayete de sürükleyebilir. Bir aşık onu kendine saklamak isterken, bir diğeri ölümsüz succubus'tan korkar. Ama çok geçmeden onu ne kadar öldürürlerse öldürsünler dünyanın Tomie'den asla kurtulamayacağını anlarlar.

Manga, birkaç canlı aksiyon filmi uyarlamasına ilham verdi.ComicsOne2005 yılında İngilizce olarak iki ciltlik dizi yayınladı.Ayrıca Viz Media, ilk derlenen cildinin yayınlandığını duyurdu.Takeshi ObataveTsugumi Ohba'splatin uçbu sonbahar için planlanıyor. Manga geçen Kasım ayında piyasaya sürüldü ve Viz Mediaserbest bırakmakbölümler dijital olarak 0,99 ABD Doları karşılığında Japonya'da piyasaya çıktılar.

Viz Media diziyi şöyle anlatıyor:

Efsanevi manga ikilisi Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata'nın yepyeni serisine dalın.ÖLÜM NOTU. Sınıf arkadaşları ortaokul mezuniyetlerini kutlarken,Miraikaranlığa gömülür. Ancak savaşı, yukarıdan bir melek şeklinde bir kurtuluş aldığında daha yeni başlıyor. Şimdi Mirai, kazananın dünyanın bir sonraki tanrısı olduğu bir savaşta seçilen diğer 12 insanla karşı karşıya. Mirai'nin köşesinde bir melek var ama hayatta kalabilmesi için bir şeytan olması gerekebilir.

Viz Media, çalışmalarına devam edeceğini de duyurdu.JoJo'nun Tuhaf MacerasıBu sonbaharda Üçüncü Bölüm - Stardust Crusaders ile lüks sürümler. Viz Media başladıserbest bırakmakJoJo's Bizarre Adventure, geçen yıl Birinci Bölüm ile ciltli lüks baskılarda. Şirket daha önce Stardust Crusaders'ı tek cilt halinde yayınlamıştı.

Sonunda Viz Media, üçüncüBir parça manga kutu seti bu sonbahar için planlanıyor.