Wakana Aoi, Suikast Sınıfı Canlı Aksiyon Filmine Orijinal Karakter Olarak Katılıyor

Wakana Aoi, Suikast Sınıfı Canlı Aksiyon Filmine Orijinal Karakter Olarak Katılıyor

GJ Kulübüaktris Nagisa Shiota'nın çocukluk arkadaşını oynuyor

canlı aksiyon filmi için resmi web sitesiadaptasyonnın-ninYusei Matsui'sSuikast Sınıfımanga ilan edildi Salı günüWakana Aoi'si(Aoi Hono,GJ Kulübü,Kamen Binici Kuuga) orijinal karakter Ayaka Saitō olarak kadroya katılacak. Ayaka, Nagisa Shiota'nın çocukluk arkadaşıdır ve Kunugigaoka Ortaokuluna 3-B sınıfı öğrencisi olarak devam eder.

Resmi web sitesi, ilk CG ile işlenmiş halini açıkladı resim Koro-sensei'nin geçen haftaki Film olacakaçık21 Mart'ta Japonya'da

Ana kadro ayrıca şunları içerir:Üst sıra, soldan sağa:

  • Masaki Suda(Prenses DenizanasıKuranosuke,Liseli Erkeklerin Günlük Yaşamları'Tadakuni) Karma Akabane olarak
  • Kippei Shiina(SHINOBI - Bıçak Altında KalpTenzen,vahşi 7Sekai) olarak Tadaomi Karasuma

Alt sıra, soldan sağa:

  • maika yamamoto(Kamen ÖğretmenSaeko,Ōoku: İç OdaNono), Kaede Kayano olarak
  • Seika Taketomi(Prenses ve PilotJuana del Moral,Sıcak yolFarklı) olarakRio Nakamura
  • Mio Yuki(Kami-sama hayır Iu TooriShoko), Yukiko Kanzaki olarak
  • Miku Uehara(Hōkago Groove's Chinatsu) Manami Okuda olarak

Koro-sensei'nin seslendirme sanatçısı henüz açıklanmadı.

Eiichiro Hasumi(Umizarufilmler, Wild 7) filmi yönetiyor veTatsuya Kanazawa(Saru KilidiFilm, Şanslı Yedili) senaryoyu yazıyor. Çekimler, 31 Ağustos'ta Japonya'nın Kanto bölgesindeki banliyölerdeki terk edilmiş bir ilkokulda yerinde başladı ve Ekim ayının ortalarında tamamlandı. Filmin Twitter hesabı açıldı. gönderme Çekimler başladığından beri sette çekilen fotoğraflar.

MedyaniyetYayınlaAralık ayında Kuzey Amerika'da manganın ilk cildi. Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

Yeni öğretmenlerini öldürmeye çalışan bir grup uyumsuz hakkında mizahi ve aksiyon dolu bir hikaye - tuhaf güçleri ve süper gücü olan uzaylı bir ahtapot! Öğretmen az önce ayı yok etti ve öğrencileri önce onu yok edemezse dünyayı yok etmekle tehdit ediyor. İşleri daha karmaşık yapan şey, onun şimdiye kadar sahip oldukları en iyi öğretmen olması!

matsuibaşlatılanSuikast SınıfıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi 2012'de ve Shueisha 11. cildi 3 Ekim'de yayınladı.sıralanmışJaponya'nın 2013'te en çok satan mangasında yedi numara ve şu anda 11 milyondan fazla basılmış kopyası var. zaten diziesinlenilmişbirEtkinlikgeçen yıl anime ve aynı zamanda olacak bir televizyon anime dizisine ilham veriyorprömiyer9 Ocak'ta

Kaynaklar: orikon , komik natalie